Szeryf o fizjonomii dziecka, tymczasowo polski Gdańsk i staruszka wbiegająca na pasy jak gazela

Stanisław Michalkiewicz wypowiada się na temat Rzecznika Praw Obywatelskich, Adama Bodnara, który skrytykował działania policji podczas zatrzymania podejrzanego o zabójstwo 10-letniej Kristiny. Zdaniem Stanisława Michalkiewicza to była pokazówka Zbigniewa Ziobry, który przed wyborami parlamentarnymi chciał pokazać opinii publicznej, że twardą ręką rozprawia się z przestępcami.

Jednocześnie uważa, że Adam Bodnar, który jest stronniczy politycznie, zrobił unik, zamiast wprost powiedzieć, o co mu chodzi. Odnosi się także do komentarza Magdaleny Środy, która napisała na Facebooku, że Adam Bodnar jest doskonałym Rzecznikiem Praw Obywatelskich.
Ponadto wypowiada się na temat uniewinnienia Piotra Najsztuba, który potrącił na pasach kobietę, i sporu na linii władze Gdańska-rząd dotyczącego Westerplatte. Jego zdaniem władze samorządowe Gdańska sprawiają wrażenie, jakby już tylko czasowo to miasto znajdowało się pod jurysdykcją Rzeczpospolitej Polskiej. Mówi również o letnim strajku klimatycznym nastoletniej Ingi, którą uważa za ofiarę propagandy.
Mówi także, przy okazji setnej rocznicy podpisania traktatu wersalskiego, o wznowieniu książki Romana Dmowskiego – „Polityka Polska i odbudowanie państwa” wydawnictwa Capital

Podobne

Ostatnio poruszane tematy