6 komentarzy

 1. Żydowskie U-roszczenia daremnie usiłują zagłuszyć pogląd , że to działania żydów amerykańskich były świadomym strzyżeniem drzewa genealogicznego niemieckimi nożycami wojny przekutymi w wydajny finansowo ,,Przemysł Holokaust” .

 2. Notatka nie jest tajna !!! tylko nie udostępniona przez faryzeuszy społeczeństwu ,a to różnica istotna
  a co do filmów : nasze ministerstwo kultury wydaje miliony z pieniędzy polskich podatników na kulturę żydowską więc na promowanie polskiej kultury brak pieniędzy, a słowa naczelnika są bez pokrycia w czynach ,
  Pan Sakiewicz to tuba PiS i nie będzie mówił inaczej , Polonia powinna go ignorować powinien tam być persona non grata i powinno sie zlikwidować wszystkie kluby Gazety Polskiej na terenie USA,
  Sakiewicz to ukraiński agent i odpowiedzialny za ustrzelenie przez kaczki arcb Wielgusa

  http://www.mysl-polska.pl/node/263

  Za bazy NATO Niemcy czerpią wielkie zyski , wojska NATO w Polsce to tylko straty finansowe dla Polski , w dodatku kupujemy ich przestarzałą broń i drogi gaz i jeszcze zafundowali nam roszczenia żydowskie a w w wypadku zagrożenia to nie pomoc Polsce ale ewakuacja tych baz na teren Niemiec ,( napisano w raporcie o stanie armii) ładny mi sojusznik
  Dzięki Polonii Trump wygrał wybory , prosząc o głosy Polonii obiecał , że Polska tego nie pożałuje i taka wdzięczność , no ale w tych wyborach głosów Polonii już nie dostanie a jest to niebagatelna liczba ok 2 mln ,
  jak sie w pore nie zreflektuje i nie unieważni tej ustawy i nie zrezygnuje z nacisków to ma przechlapane

 3. Tak zionąć NIENAWIŚCIĄ…. straszne. Tak zionąć nienawiścią i to w Wielkanoc może tylko POLSKI KATOLIK. Moczar….. polski katolik nie może powiedzieć Moczar- tylko za każdym razem musi powiedzieć ten wielki zbrodniarz Moczar zbrodniarz…. i znowu zbrodniarz i znowu….. i to jest mowa “miłości” – miłości WIELKANOCNEJ z okazji zmartwychwstania Pana Jezusa ! ! ! ! Mowa pana Arkadiusza Cimocha to jest mowa DIALOGU o jaką prosił Polaków 6 czerwca 1979 roku podczas swojej pielgrzymki na krakowskich błoniach Ojciec Święty…… Czy może ja to żle słyszałem i Jan Paweł II błagał Polaków by szczekali na siebie i zionęli do siebie NIENAWIŚCIĄ tak jak to robi pan Cimoch- polski KATOLIK któremu gnojowica wylewa się non stop z ust.?

 4. Brygada Świętokrzyska nie zhańbiła się walką z okupantem niemieckim….. tylko wspólnie z SS Galizien i innymi banderowcami uciekła z naszej kochanej Ojczyzny do Niemiec pod opiekę pana Hitlera i dlatego pan Cimoch żąda nakręcenia o niej filmu ! ! ! ! ! A banderowcom przynajmniej tym z Wołynia panie Cimoch też by w takim razie wartało….

  1. Panie Kazimierzu, otóz Brygada Swietokrzyska przeszła na zachód do aliantów i jako JEDYNA formacja mogła nosić polskie wojskowe mundury, prosze zapoznac sie z historia, choc wiem, ze bedzie to dla pana trudne.
   Moczar /właść.półukrainiec Mikoła Demko/ był dowódcą zbrodniczego KBW, katem żołnierzy AK, człowiekiem b.niejednoznacznym, choć niewątpliwie utalentowanym, ale Polsce wyrządził więcej zła niż dobra, stąd zasługuje na AUT, niestety.
   Myli się pan sądząc, ze katolik powinien koniecznie nadstawić drugi policzek do lania. Dialog mogę prowadzić z ludźmi uczciwymi, w żadnym razie z łobuzami. Czy to jest jasne? W Polsce obecnie zamieszkują dwa narody: jeden polski i drugi to polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza, której jedynym celem jest okradzenie nas z Ojczyzny, nie będziemy dialogować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *