Układ gdański drży w posadach! Pomóż nam!

Apel Grzegorza Brauna

Braun o państwie z dykty. Nowe fakty o skandalu w gdańskiej PKW

Komentarz – Dlaczego kandydatura Grzegorza Brauna nie została zarejestrowana?

Publiée par Grzegorz Braun sur Samedi 9 février 2019

Skandal w Gdańsku, Braunowi odroczono rejestrację komitetu!

4 thoughts on “Układ gdański drży w posadach! Pomóż nam!

 1. Obstrukcyjne działania ,,gdańskiej paczki” – potwierdzeniem : Zasłużyli na taczki . Rozbicie gdańskiej czerwonej miski – da internautom wolność i zyski .

 2. Dokładnie – pewien pederasta, spod obecnej ukraińsko-polskiej granicy (!) wystartował na prezydenta miasta Słupsk (prawie nad morzem; Rymanów -Słupsk to 705 km ) – i o zgrozo został nim! Inny będąc z Krakowa , właśnie niedawno został prezydentem miasta Warszawy, kolejny będąc z Kielc piastuje urząd prezydenta Krakowa od bodaj 16 lat i bedziekolejnych 5 lat!! Towarzysz z SB i miasta Otwock startował kiedyś z miasta Kraków i został „posłanką Grodzką” natomiast jadowicie_erotyczy Stefan z miasta Łódź, jest posłem z … zielonogórskiego. Ponieważ TAKI BAJZEL WYBORCZY nam zafundowano ordynacją wyborczą, dlaczegóż to niby Braun nie miałby z tego skorzystać , skoro : 1) PiS oddaje Gdańsk Walkowerem a 2) FrontJednosciNarodu czyli POKO (Majchrowski, Bęgowski_Grodzka,Trzaskowski,StefanBrzeczy_mucha , GEJdroń) wykorzystuje takie okazje bez litości !

  Przecież po TRAGEDII W SMOLEŃSKU 2010′ PO i Komorowski powiedzieli, że po śmierci Lecha nie będą stawać na drodze wyborczej Jarosława Kaczyńskiego. Wskutek tego w 2010 Jarosław Kaczyński został prezydentem Polski, bo PO nie wystawiło swego kandydata – prawda/ a może nie ? Więc teraz z wzajemności Kaczyński i jego partia nie chce startować w wyborach o Gdańsk? Tymczasem : teściowa Pawłą A. ma postawione zarzuty a córka tej teściowej czyli WESOŁA BOGATA WDÓWKA wyjechała sobie niedawno, nie niepokojona do USA…..Może wnet udzieli treściwego wywiadu żonie Radka AppleBaum do odpowiedniego anty_polskiego, stosownie jadowitego artykuliku w jakimś WSJ?
  —————-========================————————
  „O tym, że nienawiść zaślepia umysł wiadomo od czasów starożytnych. Jest też powiedzenie, że jeżeli Pan Bóg chce kogoś pokarać, to najpierw odbiera mu rozum. Inne głosi, że pycha kroczy przed upadkiem.

  Wszystkie przytoczone powyżej sentencje pasują jak ulał do dzisiejszej decyzji prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, który postanowił nie zapraszać na tegoroczne uroczystości z okazji wybuchu II wojny światowej 1 września na Westerplatte Wojska Polskiego. { art. z Sierpnia 2018 , Paweł A. jeszcze wtedy żył }

  Politycy totalnej opozycji rywalizują ostatnio o miano tego, który najmocniej uderzy w obecny obóz rządzący. Gotowi są popełnić każdą podłość i głupotę, byle tylko przelicytować innych w nienawiści do Zjednoczonej Prawicy, a w szczególności do Prawa i Sprawiedliwości oraz jego prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

  W tej walce nie liczą się dla nich narodowe imponderabilia, patriotyzm, służba Ojczyźnie. Dla okazania patologicznej nienawiści do politycznego wroga z upodobaniem przekraczają wszelkie granice przyzwoitości, dobrego obyczaju, rozumu.

  Wygląda na to, że Adamowicz ceni sobie nade wszystko niemiecką tradycję zarządzanego przez siebie miasta, Gdańsk to dla niego Danzig, a fascynacja potęgą Wehrmachtu usuwa w cień bohaterstwo Wojska Polskiego. Warto przypomnieć, że jeden z tamtejszych tramwajów zyskał za jego kadencji hitlerowskiego naukowca jako patrona, a jedno z rond imię Granicznego Wolnego Miasta Gdańsk.

  Skoro tak, to przypomnienie mu przez ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka, że Gdańsk jest częścią Rzeczypospolitej Polskiej, a prezydent nie ma prawa zawłaszczać go, spłynie po nim jak woda po kaczce.

  Mam natomiast nadzieję, że o wywołanym przez Pawła Adamowicza skandalu nie zapomną przy najbliższych wyborach samorządowych gdańszczanie, których przodkowie wiele razy przelewali krew w obronie polskiego Gdańska.

  Jerzy Bukowski
  http://www.fronda.pl/a/dr-jerzy-bukowski-adamowicz-nie-chce-byc-polakiem,113690.html

  Tak więc dobrze robi Grzegorz Braun próbując walczyć o POLSKI GDAŃSK, bo ta cała Dulkiewicz będzie chciała nam robić wszystko na modłę NUR FUR DEUTSCHE – jak jej poprzednik, podejrzany Paweł A.
  Bo tymczasem Gość twierdzi, że zabrano mu – przez Adamowicza – 179 ha, warte 449 mlnZŁ
  https://www.youtube.com/watch?v=R0jhtZmVv_A
  No i jeszcze Media Narodowe o Adamowiczu z X 2017 ’
  https://www.youtube.com/watch?v=10OykUQNYwk

  1. Mam nadzieje , że Magdalena Adamowicz w odróżnieniu od swego męża stanie przed ludzkim sądem .

 3. Komisja Wyborca skompromitowala się totalnie ostatnim posunięciem wobec G,Brauna
  Niby sedziowie i prawnicy w składzie ale brakło inteligencji i logiki dla właściwego zinterpretowania przepisów Kodeksu Wyborczego ,To poddaje w wątpliwość ich umiejętności weryfikacji kart do głosowania i co wtedy ?Na jednej karcie krzyżyk będzie mniejszy , na jednej większy , jeden pochylony w prawo drugi w lewo no i powstaje dylemat ważny głos czy nie ważny ? Żeby KW nie miała wątpliwości wiec uprzedzam ,: ustawodawca mówi że to ma być znak X przy nazwisku kandydata ,
  Najlepiej jakby karty do głosowania były kolorowe .Każdy kandydat ma swój kolor z wydrukowanym nazwiskiem ,, wyborca wkłada do koperty wybrany i wszystkie dylematy przestają istnieć , O nie ! chyba to niedobry pomysł , zapomniałam , że w KW mogą być daltoniści !!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *