Upadek Ameryki spowoduje upadek Polski?

Dr Stanisław Krajski: wszystko zależy od USA

6 thoughts on “Upadek Ameryki spowoduje upadek Polski?

 1. Krach świata??? Żadnego krachu świata nie ma, jest krach Zachodniego Świata. Nic takiego nie dzieje się w Azji czy Afryce.

   1. Wy towarzyszu, „Stop ciemnocie” …za malo wiecie, bo czytacie Novosti, a nie czytacie dziennika Prawda. Michalkiewicz duzo kiedys przeczytal, dlatego dzisiaj wie wszystko ! Gdybys Ty czytal wszystko jak Staszek, od dechy do dechy, to wiedzialbys, ze w Novosti niet prawdy, a w Prawdie novosti nietu …tolko dawaj 3-kopiejki manietu.

    1. Chłopczyku. Gdyby Michalkiewicz czytał coś innego za młodu niż szmatlawce sowieckie, to nie pisałby i nią gadalby na starość takich bzdur. Inna sprawa jest to, że tylko durnie zachwycają się tym pseudointelektyalistą. A tak na marginesie. Wiesz „geniuszu” że ” Prawda” to był sowiecki dziennik? Takiś mądry lewaku, a tak podstawowych rzeczy nie wiesz. Nawet tego, gdzie twój guru pracował ponad 40 lat temu i komu wówczas służył. Chciałeś zabłysnąć wiedzą! Trzeba było się nieuki uczyć i czytać, a nie słuchać farbowanych durniów udających dziś patriotów

    2. Na marginesie. Per ” towarzysz” zera aj się do Michalkiewicza – kupę lat pisał dla sowietów, więc jest do tego przyzwyczajony. I nie chcialbym nawet trzymać w ręku „dzieł”, które czytał i czyta. Brzydzi mnie ten „człowiek”

  1. W Afryce nie pomysleli jeszcze, tam krachu nigdy nie widzeli, a w Azji jest juz tylko syf, kila i mogila. Stamtad wlasnie,znowu ze Wschodu, ma przyjsc jeszcze raz to samo (z pomoca korona wirusia ala’2021) …najpierw zje Rosje …i dopiero do Europy. Jedyna obrona „Dla Polski”, na wzor 1920 obrony przed zaraza ze Wschodu, jest rozpowszechnianie i praktykowanie religii doktora weterynaryi od szczurow i szaranczy, Wielkiego Szamana Krajskiego. To on przejdzie do historii jako najwybitniejszy Polok, jeszcze winkszy niz Kopernik, Kosciuszko czy JP-2nd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *