Wojna polsko-światowa

Cały postępowy świat pobiegły słowa tow. red. Żakowskiego, który w studiu TokFM powiedział: „naprawdę, tym razem nie chodzi o pamięć, chodzi o cyniczną rozgrywkę”.

Po tych słowach lud pracujący miast i WSI zamarł w przerażeniu. Bo czy może tak być, że towarzyszom z Izraela i postępowym środowiskom z USA nie chodzi o pamięć, tylko o coś innego. Na przykład o pieniądze. Na szczęście nie chodziło o Izrael. Tow. red. Żakowski nie dał się zwieść reakcyjnym teoriom spiskowym. Nie od dziś przecież wiadomo, że jedyną słuszną teorią spiskową jest spisek kaczystów mający na celu wywołanie wojny. Dlatego też tow. red. Żakowski dokończył: „chodzi o cyniczną rozgrywkę przed prawdopodobnie przyspieszonymi wyborami parlamentarnymi. To jest powód, dla którego PiS zaatakował cały świat i to jest powód, dla którego nie ustąpi, póki tych wyborów nie wygra”.

Tak i to ma sens. Oto wychodzi na jaw potworna prawda. Kaczyści od wielu lat inspirują różne ośrodki, aby używały zwrotu „polskie obozy śmierci”, sami tworzą leśnych nazistów a potem podsuwają ich TVNowi, aby stworzyć wrażenie zagrożenia, to zaś w połączeniu z ustawą ma doprowadzić do wybuchu wojny, która pozwoli im wygrać przyspieszone wybory, bo mimo iż mają większość i tego nie potrzebują to akurat taki kaprys ma Kaczor-Dyktator. Na szczęście tow. red. Żakowski przejrzał ich niecne plany. Może uda się uniknąć wojny polsko-światowej i zakończyć sprawę tylko na rekompensatach za utracone mienie żydowskie. By żyło się lepiej!

Podobne