Strona główna / Opinia / Z Kiszczakiem i Jaruzelskim trzeba było walczyć, jak oni żyli!

Z Kiszczakiem i Jaruzelskim trzeba było walczyć, jak oni żyli!

Stanisław Michalkiewicz o pomyśle degradacji funkcjonariuszów komunistycznych służb specjalnych i LWP, także o nierozliczonych funduszach „Solidarności” i opozycji antykomunistycznej

Tagi:

Zostaw odpowiedź