Postępowa opinia całego świata należycie oceniła zbrodniczą działalność reakcyjnych bobrów, które mimo prezydenckiego wezwania do budowania zgody wciąż sieją nienawiść i podżegają do wojny.

Omamieni IPeeNowską propagandą publicznie gloryfikują faszystowskie bandy walczące z ludowym wyzwoleniem w latach 1944-1956. Łupaszka, Ogień, Rój, Bartek, Zapora – tych i innych bandytów bobry stawiają sobie za wzór. Taka postawa nie może być tolerowana! Taka postawa jest zagrożeniem dla demokracji!

Dlatego też obowiązkiem każdego uczciwego obywatela jest bojkotowanie bobrzych działań, zwłaszcza tych skoncentrowanych na portalu społecznościowym Facebook, który stał się schronieniem dla wszelkiej maści faszystowskich zbrodniarzy. To tutaj bobry sieją swoją imperialistyczną propagandę. To tutaj powstały strony takie jak Bobrza Dywersja, Rebelya.pl, Solidarni2010 czy Żołnierze Wyklęci. To tutaj bobry prowadzą swoją faszystowsko-ekologiczną kampanię nienawiści, której hasło brzmi „Chrońmy lasy a one ochronią nas”. Ale ani lasy, ani Facebook nie uchronią bobrzych dywersantów przed ludową sprawiedliwością. Już wkrótce Rząd Ludowy wprowadzi pełną kontrolę lasów i internetu a demokracja po raz kolejny zwycięży.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *