Witold Gadowski, Marcin Rola, Joanna Hajdasz, Tymoteusz Zych, Marcin Olender

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Jeden komentarz

 1. W uprzejmych słowach poinformowano mnie, że mój film „Polish Holocaust – incovenient truth” został ocenzurowany przez You Tube. Nałożono na film „ograniczenia wiekowe” ze względu na „drastyczne sceny i epatowanie okrucieństwem”. Złożyłem odwołanie na które otrzymałem również grzeczną odpowiedź:

  „Dziękujemy za przesłanie do YouTube odwołania dotyczącego filmu. Po dokładniejszym sprawdzeniu stwierdziliśmy, że chociaż Twój film nie narusza naszych Wytycznych dla społeczności, może być nieodpowiedni dla niektórych widzów, dlatego nałożyliśmy na niego ograniczenie wiekowe.
  Więcej informacji znajdziesz w Centrum pomocy YouTube.
  Pozdrawiamy,
  Zespół YouTube”
  Ciekawa rzecz – film jest angielską wersją filmu „Był polski Holokaust”, w którym „epatowanie okrucieństwem” nie zauważono. Obie wersje są odpowiedzią na prowokacyjny film żydowskiej fundacji o rzekomym polskim udziale w Holokauście. Celem filmu w wersji angielskiej było poinformowanie o zbrodniach na Polakach w dwudziestoleciu 1936 – 1956. Wygląda na to, że interwencja miała jasny cel – informacja dla zachodnich widzów o innych ofiarach niż żydowskie, nie powinna być nagłaśniana. Myślę, że konkretnym skutkiem decyzji cenzorów będzie nieumieszczanie filmu wśród proponowanych filmów, a więc znaczne ograniczenie zasięgu.
  Tu jest adres filmiku (5′)
  http://www.youtube.com/watch?v=mLMTKtp7edc

  Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/leopold/lewicowa-czujnosc-na-you-tube

  ©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle – blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *