Zapis słów Jana Pospieszalskiego, które wypowiedział w Krakowie podczas wiecu w obronie wolności mediów.

Prosze porównać te słowa z tymi przytoczonymi przez Katarzynę Kolendę-Zaleską w poniedziałkowym wydaniu „Faktów” TVN. Kolenda-Zaleska przypisała Pospieszalskiemu m.in. takie słowa: „Eurokomuna, która ma dziś władzę w Polsce, rządzi lękiem! Boimy się latać samolotami, a dziś boimy się również jeździć pociągami. To obecni rządzący nie potrafili zadbać o życie osób, które na trasie Warszawie-Kraków uczestniczyły w katastrofie (…)”. Czy to jest “cała prawda, cała dobę”? Czy raczej ordynarna manipulacja TVN?

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

6 komentarzy

  1. To państwo tylko łupi najbiednieszych jak zawsze zresztą, a przez ostatnie 4 lata to już na maksa i bez skrupułów oraz łamiąc prawo depczą polaków – kto ? Nie będę się o tym rozpisywał bo kto uważnie śledzi wydarzenia wie. 

  2. Jestem pewna że prawda nas wyzwoli widać to jak pogubili się w kłamstwach obecnie rządzący ale nie nasi.! Dobrze że mamy Telewizję Trwam,Pana Jana Pospieszalskiego,oraz redaktorów Gazety polskiej,Nasz Dziennik którzy trwają przy wszystkich którzy za POLSKĘ polegli.Dobrze że wreszcie wychodzimy na ulice i godnie reprezentujemy nasz patriotyzm.

    1. Proszę mi wybaczyć,lecz na tą prawdę oczekujemy od zakończenia drugiej wojny światowej i jak widać nie wszystkim jest po drodze z tą prawdą.Przecież ci którzy po 89r,ogłosili grubą kreskę,następnie dokonali zamachu na demokratycznie wybrany rząd J.Olszewskiego dziś mają się całkiem dobrze bo przy grupie naiwniaków i serwerów Rosyjskich wygrywają wybory i jak widać przyspawali się do stołków,ludzie honoru przy poparciu kilkunastu % podali by rząd do dymisji ale ci trwają na swych stanowiskach mimo widocznej nieudolności w rządzeniu.Obecna decyzja sejmu uświadomiła chyba każdemu czym są zainteresowani wybrańcy,nie dopuszczenie do jakichkolwiek zmian w tym kraju,to jest ich zasadniczy cel,pomyślność narodu i państwa to rzecz wtórna nie zasługująca na uwagę “KLAKIERÓW”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *