Pielgrzymi, którzy przybyli w piątek 13.05.2011 r. do Fatimy na uroczystości dziękczynne za beatyfikację Jana Pawła II mogli obserwować na niebie słońce otoczone różnokolorową obręczą. Wielu pielgrzymów interpretowało ten fenomen jako cud Jana Pawła II.

Wkrótce po wyświetleniu na telebimach filmu dokumentalnego o papieżu, po zakończonej po południu Mszy św. dziękczynnej za beatyfikację Jana Pawła II, nad sanktuarium pojawiła się różnokolorowa obręcz wokół słońca.

Fatima slonce cud 2011

Zjawisko dostrzegalne było tylko w Fatimie i jej okolicach.

cud slonca w Fatimie 2011

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

8 komentarzy

  1. Nie chce tu gadać na 100% jak było ,czy to prawda czy nie ale , to wygląda jakby słońce odbijało się w kamerze i robiło tę okrąg,lepiej by było zdjęcie zrobić może lepiej było by to widać,nie wiem sam

  2. kolego tec jak ktoś kieyś powiedział każdy cud można wytłumaczyć ale na tym te cuda polegają że Bog pokazuje nam swoją obecność normalnymi zjawiskami w nienormalnych okolicznościach, ja to uznaję, nie wiem jak by

  3. Ludzie poddający efekt słońca w/g swej świadomości – bardzo nie wiele możemy zrozumieć NASZEGO BOGA.Za prymitywne mózgi mamy , ateistów też śmiech ogarnia pochodzą od małpy.Niewiedzę rzekomą jaką uczeni posiadają oddalają wstecz na miliony lat to czego nie rozumią ( hihi i ahaha).
    Wszystko samo powstało,wykształcony chemik na lekcji powiedział dziecku.Umyj dokładnie słoik,zamknij pokrywką i czekaj miliony lat czy coś w nim samo powstanie.

  4. Cóż,trudno nam wyrokować ale dużo ciekawych zjawisk związanych jest z życiem i śmiercią naszego kochanego Jana Pawła II. Nawet fakt zamknięcia si ę na trumnie księgi,było to bardzo wymowne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *