Oczywiście nie ma mowy o jakichś dobrych aniołach, nie ma mowy o Bogu, są tylko ludzie i demony. No i co to za przekaz dla czterolatków, pięciolatków, sześciolatków, siedmiolatków…
Demoniczna popkultura wkracza do polskich przedszkoli.
właściwa strona internetu
Oczywiście nie ma mowy o jakichś dobrych aniołach, nie ma mowy o Bogu, są tylko ludzie i demony. No i co to za przekaz dla czterolatków, pięciolatków, sześciolatków, siedmiolatków…
Demoniczna popkultura wkracza do polskich przedszkoli.