Strona główna / Opinia / Ciężka praca przegrywa z darmowym przelewem

Ciężka praca przegrywa z darmowym przelewem

Państwo nie ma swoich pieniędzy, więc żeby dać jednemu obywatelowi stówkę, musi najpierw zabrać pracującemu dwie stówki, nazywając to wielkodusznie sprawiedliwością społeczną.

Doszliśmy do absurdalnego momentu, w którym najbardziej opłacalną ścieżką kariery w kraju staje się profesjonalne i terminowe wypełnianie wniosków o kolejne zapomogi.

Tagi:

Zostaw odpowiedź