FB bastionem postępu

Oto wieści z frontu walki o postęp i Demokrację na Facebooku. Po początkowych sukcesach i zlikwidowaniu gniazd reakcyjnego oporu poprzez wysadzenie w powietrze stron Marszu Niepodległości, ONR-u, Młodzieży Wszechpolskiej i Ruchu Narodowego, Facebook musiał częściowo wycofać się z zajmowanych pozycji.

Wszystko przez niespodziewany szturm kaczystowskich ministrów, którzy oszczerczo zarzucili Markowi Cukrowej Górze, że cenzuruje polskie internety. Lud pracujący miast i WSI nie dał jednak wiary tym kłamstwom. Każdy bowiem wie, że to nie cenzura tylko ludowa wolność słowa, w której chodzi o to, że każdy może swobodnie chwalić komunizm lub demokratycznie szkalować papieża i tylko ręka z mieczem jest zabroniona. Tak to działa. Niemniej w wyniku kaczystowskiego ataku udało się odbić stronę Marszu Niepodległości, która powróciła na Facebooka i co gorsza dalej może propagować faszyzm w postaci mostu, konia i husarza. Takiej podłości nie znała historia ludzkości! By żyło się gorzej! By żyło się gorzej wszystkim!

Podobne

10 Thoughts to “FB bastionem postępu

  1. Cóż dodać … mistrzu oświecaj ten gupi lud 😉

  2. Uczucia Standardów Społeczności (SS) łatwo można obrazić…

  3. Panie Stanisławie, bo tam z drugiej strony siedzą ci co nie powinni tam siedzieć…:/ Dla nich Biało-Czerwona flaga to nic nie warta szmata.

  4. Jednym slowem – ktos chce podpalic Wisle ! A oprócz tego husarze nie czuli „empatii” do ówczesnych „uchodzców”…

  5. Moze raczej bastionem podstępu….?

  6. TO JEST RASIZM – ANTYPOLSKI RASIZM

  7. Nie zapomnijmy o faszystowskim krzyżu… 😉

  8. Prywatna firemusia ze zgrają prawników gra na nosie Państwa Polskiego a szczególnie na nosie naszych sprawnych inaczej polityków i urzędników. I pytanie z nagrodą 🙂 Czy coś stanie się szajsbukowi lub ktoś z naszych wyciągnie w stosunku do nich jakiekolwiek konsekwencje ? Moim zdaniem NIE. Tak jak z bolszewicką banda która na meczach reprezentacji polski obściskuje się z naszym Prezydentem a znany altruista i dobroczyńca Lech W. dla przyjaciół Bolek , obiecuje ,że będziemy skakać z okien. I tak minął rok a w telewizji publicznej nadal królują menty typu Kopacz czy dawno nie widziana lwica lewicy pani Jakubowska , którą to nowy/stary prezes Kurski , reaktywował jak mumię egipską . Pozostaje pytanie w jakim celu i w co gra nowa władza 🙂

  9. Kiedy prawda w oczy kole to trzeba mocno krzyczeć … żeby inni przypadkiem nie usłyszeli, dopiero wtedy larum będzie 😉

Dodaj komentarz