Jak pisać o zdradzie? OSTRO!

Stanisław Michalkiewicz odnosi się do polowania, jakie zostało na niego urządzone w mediach. Wspomina o tekście Bianki Mikołajewskiej, jaki został opublikowany w serwisie oko.press.

Podejrzewam, że ABW znowu rozpracowuje mnie operacyjnie. Chodzi o notatkę, którą ujawniłem

Stanisław Michalkiewicz wypowiada się na temat obchodów rocznicy wyborów z 4 czerwca 1989 roku. Uważa, że można ten dzień traktować jako swoistą odmianę politycznego grzechu pierworodnego, którego skutki rozciągają się do dziś. Odnosi się do słów Lecha Wałęsy i wywiadu z Władysławem Frasyniukiem, który wychwala Aleksandra Kwaśniewskiego.

ABW udaremniła mój zamach na Żydów!

Stanisław Michalkiewicz o głównych cechach różniących partie prawicowe od lewicowych, o podróży do Australii i warunkach klimatycznych panujących w tamtych rejonach globu, o fałszywce umieszczonej w Sieci na swój temat na temat rzekomej współpracy z PRL-owską Służbą Bezpieczeństwa, czyli prowokacji Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, o niuansach między stronnictwem pruskim a stronnictwem amerykańsko-żydowskim

Zaniechania ABW były ogromne. Rola ABW w sprawie OLT i Amber Gold jest bardzo dziwna

Tomasz Rzymkowski o coraz bardziej politycznym charakterze rodziców dzieci niepełnosprawnych protestujących w Sejmie. Deputowany uważa, że jest to bardzo niewygodna dla Prawa i Sprawiedliwości sprawa, gdyż trudno znaleźć pieniądze dla tej grupy społecznej, która przez lata była przez różne rządy zaniedbywana.