7 komentarzy

 1. Przecież to jest chamska ustawka pod wybory. Celowo puszczone nagranie dla publiki. A co robił przez te cztery lata rządów, dopiero teraz zobaczył ten bałagan?

   1. W nasiadówce chodzi o to : patrzcie jaki burdel zostawiło nam po-psl ale my, jak uporaliśmy się już z ważniejszymi sprawami, to teraz zobaczycie jaki porządek tutaj zrobimy, patrzcie jak ostro działamy. Ale jakby ujawnił to człowiek PiS-u, to byłoby to nie wiarygodne, co innego konfederata. Jest to oczywiści jeden z wariantów, ale jakoś nie bardzo wierzę, że przy ich zarobkach, o których on mówi, ktoś by wyniósł takie nagranie do konkurencji. PiS-owcy nie są tacy głupi. Pozdrawiam Adwersarza.

    1. To wciąż niczego nie wyjaśnia. Dlaczego publikuje to Konfederacja? Przecież te słowa to laurka dla ministra. Konfederacja podlizuje się PISowi? Co do nagrywającego… jego wcale tam mogło nie być, nawet może nie lubić Konfederacji. Chciał za wszelką cenę dołożyć ministrowi, a wyszło odwrotnie. Przekazując nagranie PSLowi utwierdził by wszystkich w przekonaniu, że ARiMR jest zielony. Dlatego uważam że to nie fejk, a wybór Konfederacji był świadomy. Najgorsze jest to, że Konfederacja na tym nie zyska, chociaż bardzo by chcieli. Pomimo że podoba mi się Konfederacja, to uważam, że wybrali do ataku mocnego ministra w tym rządzie, który ma charyzmę i się sprawdza, bo sektor rolnictwa potrzebuje zamordyzmu.

     1. Napisałem przecież, że w ustach konfederacji, informacja ta staje bardziej wiarygodna. Pański tok rozumowania też ma swoją logikę. Różnimy się jak normalni ludzie, ale ważne, że chyba patrzymy w tym samym kierunku. Mój to Bóg ,Honor, Ojczyzna i Konfederacja !

     2. Osobiście podejrzewam że to człowiek PSL, ta instytucja jest przesiąknięta ludźmi od Kosiniaka. Ale chyba nie byli na tyle inteligentni aby zrobić z tego właściwy pożytek. Szkoda tylko, że Konfederacja została w to wmieszana. Jest to ewidentnie polityczne zagranie, a prawdy kto za tym stoi pewnie już się nigdy nie dowiemy.
      Pozdrowienia!

     3. Miło było porozmawiać z kulturalnym, inteligentnym i chyba młodym człowiekiem. Daj Boże zdrowia: Stanisław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *