Podobne

14 Thoughts to “Julian Assange: Związek Hillary Clinton z ISIS

 1. do wiezienia Hillary Clinton jezeli to jest wprawda !?

 2. No i zobaczymy co nowy prezydent z tym zrobi?Czy on naprawdę swój chłop czy jedna k to była tylko taka rozgrywka,show

  1. heh, jezeli w gre wchdzi arabia saudyjska, katar to nic nie zrobi. Co ma zrobić wsadzic te kraje na mine

  2. W tej sytuacji nie ma co winić Kataru, że kupuje Clinton.Tylko Clinton że dała się kupić.
   I właśnie co zrobi Trump? Odpuści jej ,czy nie.

  3. wlasnie tu jest ten dysonans;’ On w kampanii glosno krzyczal,ze uderzy raz, a dobrze na ISIS ! I teraz sie okazuje, ze to jest caly pakt miedzynarodowy zawiazany 😀 ..

  4. Szymon Sz Tu nie wchdozi w gre Clinton tylko ludzie którzy finansowali Clinton,i finansują ISIS xddd. ona jest marionetka,. Prominentna publiczna postacia która kocha pola amerykanow , jeszcze długo będzie swiecic swoja slawa ..xdd

  5. Szymon Sz tu dobiegamy do iluzji, ! swiatem rzadza ludzie których nie widać, a wiec nei ponoszą konsekwencji, Clinton również zap[ewne, .

  6. Szymon Sz po prostu te emaile to kolejne dowody dla nas ! a normalnie sa nic niewarte bo katar i arabia saudysjska to jest inna bajka, Trump został prezydentem zawszelka cene i nim będzie. Ukladu swiatowego to on raczej nie Ruszy ! ,.

  7. Ruszy , a przynajmniej będzie do tego dążył , do zmian . Wszyscy wiążemy z jego wyborem olbrzymie nadzieje .

  8. Ja to bym chcial najlepiej zeby on ISIS najpierw rozlozyl,.. A Clinton to drugorzedna sprawa. Bo USA jest w stanie to zrobic w ciagu jednego dnia albo kilku dni. Tylko nie wierze w to.

 3. Kur…,wredna i skorumpowana do dna 3:) :/

Dodaj komentarz