Grozi nam wojna z Rosją. Oto poseł Platformy tow. Grupiński podzielił się plotką, że Macierewicz chce wysłać wojsko po wrak Tupolewa. To jednak nie koniec złych wiadomości. Bo oprócz wojny z Rosją grozi nam też sojusz z Rosją.

Przestrzegł przed tym tow. red. Lis, zdaniem którego kaczyści grają melodię Kremla. Co z ta Rosją – zdają się pytać masy robotnicze. Odpowiedź jest jednak bardzo posta. Kaczyński chce wejść w sojusz z Putinem, zdemontować Unię Europejską, podbić cały zachód, przyłączyć Rosję do Schengen i korzystając z braku kontroli granicznej wysłać Macierewicza na czele kolumny pancernej po wrak Tupolewa. To oczywiście doprowadzi do realizacji świeckiego proroctwa Platformy, czyli zapowiadanej od długiego czasu wojny z Rosją, dzięki czemu Kaczyński będzie mógł władać całą Europą od Atlantyku po Ural. By żyło się gorzej! By żyło się gorzej wszystkim!

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

2 komentarze

  1. Czy nie macie innych problemow tyulko powtarzaniem klamstw PO?
    Jeszcze raz przypomne bardzo madre niemieckie przyslowie:”KTO SIE TLUMACZY TEN SIE OSKARZA”.Dlaczego wogole publikuje sie takie “wiadomosci”??????????????????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *