Gdzie jest ABW?

Stanisław Michalkiewicz odnosi się do wypowiedzi Olgi Tokarczuk na temat Polski i naszej historii oraz wypowiedzi Lecha Wałęsy, który nawołuje do marszu na Warszawę i “zrobienia porządku”. Co takie słowa “Kukuńka” oznaczają? Najwyraźniej nawołuje do tego, by zrobić w Polsce siłowy przewrót.
Wypowiada się również na temat Janusza Walusia i raportu Mike Pompeo dotyczącego realizacji roszczeń żydowskich.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

13 komentarzy

 1. Psychuńku! Boisz się, że po dekadach nieróbstwa i pasożytnictwa będziesz musiał zabrać się wreszcie do roboty?
  Szkoda, że to nie możliwe. Bolek jaki jest, taki jest – głupi i nadęty jak but (nie różnicie się zresztą w tej kwestii). Ale on wie, co to praca. Ty znasz się tylko na bumelowaniu i naciąganiu frajerów na kasę.

  1. czerwoni zawsze interesują się kasą innych. Nie twoja kasa, nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz. (dużo zdrowia bo na rozum bym nie liczył)

   1. Nie zajmuj się szczeniaku medycyną, bo mam o niej zbyt duże doświadczenie i wiedzę. A jeśli myślisz, że zaskoczysz mnie tu czymś, to jesteś idiotą.
    PS. Sprawdź prawiczku przeszłość tej szmaty Michalkiewicza, a potem pogadamy o tym, czy jestem czerwony. Bo to, że jesteś debilem już zostało wykazane. Poza tym. Mam gdzieś to, ile pieniędzy na ten pasożyt. Ale dziwi mnie, że aż tylu idiotów lubi być wręcz dymanych i to przez takiego durnia.

    1. A tak na marginesie. Kolejne wcielenie potomka Dzierżyńskiego czyliGonzagi? Masz poważne problemy ze sobą przygłupie

     1. Przydało by ci się młocie trochę propedeutyki logiki >”…ty znasz się tylko na naciąganiu …na kasę”(?)…”mam gdzieś ile pieniędzy ma ten pasożyt”(?)

     2. Nie ma czegoś takiego jak “propedeutyka logiki” nazistowski pedofilu. Ale na zrozumienie tego jesteś zbyt otumaniony Michalkiewiczem imbecylu

     3. Bie ma czegoś takiego niedouczony komuchu. Chyba, że w sbckich rodzinach tak się nazywa logikę formalną. Ale dla takich tępych debili jak ty, to szczyt umiejętności. Bo istnieje masa innych logik, o których nie masz pojęcia bękarcie- np deontyczne, aksjomatyczne etc.

     4. Wiesz co Jacobie!
      Nie będę sobie psuł świątecznego nastroju-więc opierdolenie cię odłożę na poświętach!
      Szalom!!!

     5. Spierdalaj nazistowsko-nkwdowski bękarcie. Złych świąt bydlaku

   2. A to jest dobre, panie Janku. Od dziś konował – “ciemnota”, będzie miał nową ksywkę “Kocia Morda”… I niech się cieszy, że wielkimi literami pisaną.

    1. A ty zajmij się sobą debilu “kochający” dzieci. Myślisz, że jako “patriota” możesz wszystko? Nie! Krzywdzić dzieci nie masz prawa gnoju!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *