Gadowskiego Komentarz Tygodnia – Rozmowa z Lechem Zborowskim, działaczem Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża, uczestnikiem wydarzeń Sierpnia 1980. Opowiada o swojej pracy w WZZW, o pierwszych godzinach strajku w Stoczni Gdańskiej i o tym jak poznał Lecha Wałęsę.

Jakie masz odczucia?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

2 komentarze

  1. Dziękujemy Panowie – za wywiad i za słowa prawdy o L. Bolesławowiczu Wałęsie. Czapki z głów. No i tak to Bohaterów przymusili w dużej liczbie do wyjazdów i Emigracji a różne TW BOLKI /ALKI/ Bayer / OLIN / OSKAR pozostali na miejscu by szkodzić Polsce i Polakom – trutnie jedne. Teraz ci wszyscy TW są w KoalicjiUBywatelskiej dodatkowo z przytulonymi pederastami

  2. Lecha Walese na podstawie dokumentow z IPN mozna uznac , za tajnego agenta o pseudonimie ,,Bolek,, Za jego anty-polska dzialalnosc wymierzona w Obywateli Polski i Polska Racje Stanu . Powinien moim zdaniem zostac w imie prawa pozbawiany wszelkiego mienia np;fabryki makaronu i innych walorow, na rzecz skarbu panstwa. A takze .ze wzgledow sprawiedliwosci i solidarnosci spolecznej –zeslany na BANICJE-. Good Luck..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *