Stanisław Krajski wypowiada się na temat charyzmatyka Marcina Zielińskiego, który niedawno wystąpił w programie TVP “Pytanie na śniadania”.

Uważa, że głosi herezje, nie działa zgodnie z prawem kanonicznym i nie jest uzdrowicielem, bo nie ma na to żadnych dowodów, a jednocześnie jest promowany przez znaczących kapłanów, m.in. arcybiskupa Rysia. Stanisław Krajski uważa, że obowiązkiem katolików jest mocna i zdecydowana reakcja na jego praktyki.

Marcin Zieliński pomija hierarchię, którą ustanowił sam Jezus Chrystus

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

20 komentarzy

 1. Oby tylko ów “uzdrowiciel” nie rozbierał się do naga w miejscach publicznych, bo będzie wstyd na całą wieś…

 2. Miałem przyjemność poznać Marcina. Widziałem wiele dzieł jakie Bóg czynił jego rękoma. Rozumiem ze to artykuł w stylu “konkurencję trzeba niszczyć.” Wstyd.

 3. Pan Marcin jest niesamowitym Bożym człowiekiem, którym Bóg na całe szczęście może się posługiwać szkoda że innymi nie może:(
  no ale inni mają zainteresowania w stylu jak kogoś oczernić, zniszczyć, obrazić. Jak można coś dobrego zbudować przez takich ludzi …

 4. Tylko ci którzy Marcin nie słuchali, uważają że głosi herezje, po pierwsze nie Marcin uzdrawia a Bóg ! Ludzie którzy nie uznają tego co Marcin głosi chyba nie czytali pisma świętego, tam wszystko jest napisane ! Niech ten cały krajski najpierw sobie przeczyta Biblię zanim się odezwie. Przez Marcina działa Bóg nieraz bardziej niż przez większość księży, on głosi to co już jest napisane, nie musi być księdzem żeby to robić ! Kto nie poznał żywego Boga w swoim życiu nigdy nie pojmie istoty działania ducha świętego, który działa przez Marcina. Amen.

  1. Jednak wolę słuchać, co mają do powiedzenia każdej niedzieli księża w homiliach, bądź czytać uczone dzieła teologiczne utytułowanych autorytetów teologii, niż tego co w duszy gra jakiemuś Marcinowi. Dziękuję.

 5. Przede wszystkim Marcin nigdy nie przedstawia siebie jako uzdrowiciela. Zawsze mocno podkreśla, że uzdrawia Pan Jezus. Marcin się tylko modli wstawienniczo. Pan Krajski widać nie uczestniczył w takiej modlitwie i nie bardzo sam wie o czym mówi.
  I druga rzecz: który przepis Prawa Kanonicznego zabrania głosić Ewangelię świeckim ?

 6. Pan Krajski warto wiedzieć to nauczyciel, ani duchowny ani osoba po teologii, ale osoba która ma obowiązek zapoznać się ze wszystkim co mówił Jezus, jeżeli ma zamiar publicznie kogoś oczerniac. Jezus bowiem wyraźnie powiedział, że młodzi będą prorokowac i że będą działy się większe rzeczy za przyczyna ludzi po Jego odejściu do Ojca. Pan Krajski a precyzujac jego ego nie jest wstanie zaakceptować, że ktoś bez papierka mówiącego o jego kwalifikacjach no przecież nie ma prawa porywać tłumów dla Jezusa. Pan Krajski ma bardzo okrojony obraz Boga, który z reguły wybiera to co słabe żeby objawić swoją moc. Pan Krajski poprzez swoje stanowisko jedynie potwierdź swój bardzo niski poziom wiedzy i wiary skoro nie jest wstanie tego zaakceptować. A tutaj taki mlokos ma większą popularność od Pana Krajskiego to również dowód na niskie poczucie wartości Pana Krajewskiego, bo nie ma bardziej dobitnego dowodu na niską samoocenę niż uważnie kogoś za gorszego od siebie , bo nie ma papierka. Bez papierka na spokojnie też można ratować ludzkie duszę i to właśnie robi Marcin Zieliński. Chwała Panu. Jezus jest moim Panem!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️???????

 7. Tak, musimy reagować uwielbieniem, że Bóg raczył nam dać kogoś takiego jak Marcin Zieliński. Chwała Bogu za niego!!! ????????♥️♥️♥️

 8. Nie zgadzam się z artykułem i z oceną Marcina Zielińskiego. Autorowi przydałby się porządny fundament słowa Bożego, bo tworzy totalną bzdurę opartą na niezrozumieniu, strachu. Nigdy nie był pewnie na spotkaniu charyzmatycznym, nie doświadczył mocy działania Ducha Świętego, uzdrowienia i uwolnienia właśnie przez posługę osób, które otrzymały takie charyzmaty od Jezusa, które nie są tylko zarezerwowane dla osób duchownych.
  Kości ma otoczyć opieka wszystkich posługujących a nie ich niszczyć i zabijać ich wiarę. Bóg ich będzie sądził z tego co im dał. Czy to służyło miłości czy swoim interesom. Pozdrawiam.

 9. to jest demoniczne ,powolujac sie na Ducha SW.,wiedzmy ze diabel nasladuje swietnie ,.W przepowiedniach jest napisane ze bedzie trudno odroznic wiare Jezusa Chrystusa od tych falszywych.

  1. No takim osobom jak ty będzie najtrudniej. Wogóle nie jesteś w temacie. Marcin jest ostrożny i pokorny we wszystkim co mówi. Przede wszystkim nie ma w nim pychy ktora często towarzyszy fałszywym prorokom. Marcin nie wprowadza niczego swojego, nie ubajecznia. Nie można się dopatrzyć w tym co głosi czegoś niezgodnego z nauczaniem Kościoła. Najpierw posłuchaj, później go oskarżaj. Dlaczego nikt nie atakuje fałszywych proroków jak np. świadkowie Jehowy u których nic nie trzyma się kupy, tylko czepia się Marcina, który został tak mocno przez Boga pobłogosławiony. Niech Boża łaska oświeci każdego kto nie poznał jeszcze żywego Boga !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *