9 komentarzy

  1. Te idiotki protestują przeciw temu że są kobietami , a winni są temu faceci. Logiczne to i racjonalne. Wszystkim problemom które z tego wynikają winien jest Kaczyński. To jeszcze bardziej racjonalne i logiczne. Czyli marksizm kulturowy w pełnym natarciu.

  2. Ta siła intelektu ,ta robota reżyserska,ta wspaniała gra aktorska,ta głęboka treść,to przesłanie .Gratuluję ,przekonaliście wszystkich aby strajkować.

  3. Tłukli , tłukli , aż mi wtłukli do łba eurobolszewicką myśl bieżącą . Jedna z cech takich myśli to – a gdyby zabił , a gdyby utonął , a gdyby zgwałcili ….. a że zawsze zapytują katola , albo o katola ? Konkludują – rasista , pisista , antyfeminista i setka innych sistów , bo ON to wszystko MÓGŁ !!!
    Pogdybam ja – w filmiku całe halo odebrałem jako protest , nie za ,,prawami,, kobiet , a przeciwko ! Widzę ja niedouczony , dlaczego nie widzą uczeni ? Nie spotkałem głośnego NIE ze strony KK . Ani ze strony tych , którzy byli przy intronizacji Jezusa na króla Polski . A jeśli nie reagują , to nie przeciwko KK ! …… Wylazła moja ciemnogrodzka natura ze mnie i …. to jest przeciwko mnie , małemu katolowi , małemu i głupiemu . Nikt za mną nie stoi , nie słyszę głosu żadnej instytucji – ,,nie jesteś sam !

  4. No właśnie, chyba jestem za cienki intelektualne, bo nie kumam nic a nic… W jakim celu powstało to dzieło? Jaki ma przekaz? Ono coś prześmiewa? Ten pan jest śmieszny? Na każde z tych pytań można opowiedzieć i tak i siak…

  5. to nie miedzynarodowy strajk kobiet, tylko strajk feministek, jakis lewackich lezbijek i obrzydliwych z manify!!!!
    niedobrze sie robi, jak sie to oglada!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *