Naród polski i państwo polskie może stanąć na krawędzi zagłady!

Stanisław Michalkiewicz o konsekwencjach przyjęcia przez Stany Zjednoczone aktu nr. 477 w sprawie rekompensaty w sprawie tzw. mienia bezspadkowego, wnioskowanego przez organizacje żydowskie, także o tym, kiedy Prawo i Sprawiedliwość może stracić władzę, co może nastąpić wcześniej niż oni sobie wyobrażają!

14 thoughts on “Naród polski i państwo polskie może stanąć na krawędzi zagłady!

  1. NIe przesadzajmy, chodzi o wydziedziczenie, czy jak to mówił Wałęsa : puszczenie w skarpetkach, a nie od razu zagładę. Okazuje się, że miał rację Grzegorz Braun, który mówił, że za te wojska amerykańskie na swoim terytorium to srogo zapłacimy. Ta kasa to amerykański trybut za stacjonowanie sławetnego batalionu. Amerykanie wycyckają nas do ostatniej kopiejki. A Polski rząd nic nie powie, bo przecież ma na swoim terytorium obce wojsku – więc jak tu się postawić.

  2. Pomoc PISu w wyjściu z ubóstwa w które IIIRP wpędziła tysiące rodzin swojmi bandyckimi reprywatyzacjami w następstwie bezrobociem określa się teraz rozdawnictwem i kupowaniem wyborców, tak może tylko twierdzić totalny ignorant i zakłamany człowiek.

    1. Co to za pierdolenie, przeciez program finansowany za pozyczone pieniadze (bo jest deficyt w budzecie) to zniewalanie kolejnych pokolen, deficyt to nic innego jak pozyczanie a konto przyszlych podatkow

  3. Rządzący niegdysiejszym CCCP jak i obecnie rządzący Niemcami mieli i mają w perspektywie likwidację Polski. CCCP chciał to zrobić czyniąc teatrem wojny terytorium Polski oczywiście za cichą zgodą grandziarzy zza wielkiej wody. Niemcy natomiast wyniszczają atrapę Polski w sposób jak widać, wystarczy tylko otworzyć oczęta.
    Wniosek?
    Polskę w ubiegłym wieku do pospołu zamordowano, teraz się tylko sprząta to, co zostało po niegdysiejszej Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *