“Jak to się stało, że Polki odpuszczają sobie karierę i marzą o powrocie do domu, do roli żony i matki?” – to pytanie w swoim dodatku Wysokie Obcasy zadaje Gazeta Wyborcza.

To nie mieści się w postępowej głowie, że kobieta zamiast rozwijać swoje kompetencje na kasie w Biedronce, Żabce lub innym zwierzaku wybiera dom i dzieci. Niestety dane są przerażające. Z najnowszych badań wynika, że aż 80 proc. Polek ma dość przedkładania kariery nad życie osobiste i macierzyństwo, czyli dokonuje wyborów na przekór Postępowi i Gazecie Wyborczej. Jest to zjawisko niepokojące i bardzo niebezpieczne, bo to już tylko krok od wyborów na przekór Demokracji i głosowania na Kaczora Dyktatora lub kaczystowskich satrapów w samorządach. Budzi to poważne obawy zwłaszcza teraz, w okresie ostrej walki wyborczej, walki o realizację sztandarowego hasła: By żyło się lepiej!

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

3 komentarze

  1. Czy zdaniem autora szczytem ambicji i możliwości kobiet w Polsce jest “praca na kasie”? Ojjjj, co za seksistoqski pogląd. Typowe spychanie kobiet do roli głupich gęsi przez obecna władzę.

  2. Jestem przekonany, że gazeta wyborcza tak naprawdę nie miałaby nic przeciwko temu żeby ludzie głosowali na pis. PIS=PO. obecny “pisowy” premier morawiecki był doradcą tuska za po. To samo gowin i inni. popis to jedno i to samo szambo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *