Postępowa opinia całego świata należycie oceniła skandaliczne słowa kardynała Dziwisza, który powiedział, że nie rozumie, dlaczego wrak samolotu nadal nie wrócił do Polski. Słowa te zawierają podłą insynuację jakoby Tupolew w ogóle miał wracać. Nic z tych rzeczy, bo nawet małe dzieci wiedzą, że o tym czy coś lub ktoś wraca z Radzieckiej Rosji, decyduje tylko i wyłącznie Rosja.

Na szczęście rewolucyjną czujność zachował działacz Partii tow. Niesiołowski, który poproszony o komentarz, w prostych słowach powiedział co myśli na temat Kardynała będącego na pasku nie tylko Watykanu, ale również Macierewicza: „Lepiej niech się zastanowi, jak naprawić skutki swojej tragicznej, fatalnej decyzji o tym, że Lech Kaczyński, najgorszy prezydent po 89 roku, leży na Wawelu”. Tow. Stefan zauważył również, że to przez Dziwisza ludzie nie chodzą teraz na Wawel. Zaapelował też, aby o Smoleńsku w ogóle się nie wypowiadał. By żyło się lepiej! By żyło się lepiej wszystkim!

Gmyz o ataku Niesiołowskiego na kard. Dziwisza

Poseł Stefan Niesiołowski ostro skrytykował kard.Stanisława Dziwisza za wywiad udzielony tygodnikowi Do Rzeczy. Kard. Dziwisz stwierdził w nim m.in., że nie rozumie, dlaczego wrak prezydenckiego samolotu nadal nie wrócił do Polski.
Zdaniem posła Niesiołowskiego duchowny w ogóle nie powinien wypowiadać się na temat katastrofy smoleńskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *