Niesiołowski upomina Dziwisza!

Postępowa opinia całego świata należycie oceniła skandaliczne słowa kardynała Dziwisza, który powiedział, że nie rozumie, dlaczego wrak samolotu nadal nie wrócił do Polski. Słowa te zawierają podłą insynuację jakoby Tupolew w ogóle miał wracać. Nic z tych rzeczy, bo nawet małe dzieci wiedzą, że o tym czy coś lub ktoś wraca z Radzieckiej Rosji, decyduje tylko i wyłącznie Rosja.

Na szczęście rewolucyjną czujność zachował działacz Partii tow. Niesiołowski, który poproszony o komentarz, w prostych słowach powiedział co myśli na temat Kardynała będącego na pasku nie tylko Watykanu, ale również Macierewicza: „Lepiej niech się zastanowi, jak naprawić skutki swojej tragicznej, fatalnej decyzji o tym, że Lech Kaczyński, najgorszy prezydent po 89 roku, leży na Wawelu”. Tow. Stefan zauważył również, że to przez Dziwisza ludzie nie chodzą teraz na Wawel. Zaapelował też, aby o Smoleńsku w ogóle się nie wypowiadał. By żyło się lepiej! By żyło się lepiej wszystkim!

Gmyz o ataku Niesiołowskiego na kard. Dziwisza

Poseł Stefan Niesiołowski ostro skrytykował kard.Stanisława Dziwisza za wywiad udzielony tygodnikowi Do Rzeczy. Kard. Dziwisz stwierdził w nim m.in., że nie rozumie, dlaczego wrak prezydenckiego samolotu nadal nie wrócił do Polski.
Zdaniem posła Niesiołowskiego duchowny w ogóle nie powinien wypowiadać się na temat katastrofy smoleńskiej

Podobne

Ostatnio poruszane tematy