Konstruktywna odpowiedź

A tak było ponad rok temu, bardziej dyplomatycznie

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

18 komentarzy

  1. TUSKU POCZYTAJ !!!! Anne Sanders, niemiecka ekspert prawna pracująca dla Rady Europy, przyznaje wprost: Proponowany przez PiS sposób powoływania sędziów Sądu Najwyższego jest taki sam, jak w Niemczech. Dlaczego zatem w Polsce można z tego powodu robić aferę, a w Niemczech nie? Sanders tłumaczy: Bo w Niemczech sposób ten obowiązuje dłużej i dlatego „wypracował sobie taki mechanizm kontroli i równowagi”. LOL! Przecież słowa o „wypracowaniu sobie takiego mechanizmu” brzmią jak słowa Kidawy-Błońskiej, która nawijała o „jakiś kwoty, które wynikają z różnych takich działań”!

    Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/co-wolno-niemcom-tego-nie…/

  2. Co to znaczy ? wysokie standardy polityczne Europy ,nadszarpnięta reputacja Polski ? Czy to znaczy że gdy chcemy prowadzić własną ,Polską politykę ,bez wpływów Niemiec i Brukseli to …..

  3. Panie Tusk jako zwykły zjadacz chleba odpowiadam panu że,nikt z Polskiego rządu nie powinien z Wami rozmawiac tak długo dopóki nie zrozumiecie popełnionych przez Was i opozycję totalną błędów.A jeżeli chodzi o sytuację Polski to nigdy nie było tak dobrze jak obecnie.Aby nie zapeszyć chciałbym by wreszcie polacy pokazali że gdy ma się szare komórki niczym nie zniszczone można rządzić i zadawalającym skutkiem dla wszystkich.Wielokrotnie pisałem;usuńmy z rządu obcokrajowców a Polska stanie się dostatnim krajem i mój pogląd sprawdza się bo nie minęło 2 lata a finanse stają się coraz lepsze mimo zwiększonych wydatków.Jest to dowód na to kim była poprzednia ekipa?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *