Pastor Paweł Chojecki, służby i hipokryzja

Radosław Patlewicz: Jeden z najbardziej zaciekłych antypolaków i antykatolików

4 thoughts on “Pastor Paweł Chojecki, służby i hipokryzja

 1. Panie Patlewicz- dzięki za ten dokument !! PKP- pięknie, kurde, pięknie w 8:12 na dokumencie widać – matka Sławomira , czyli babka pastorka to Teodozja Lewkowicz. Lewkowicz widnieje w nazwiskach ….żydów łomżyńskich.{historialomzy.pl : „Są to takie nazwiska jak: najpopularniejsze, bo powtarzające się aż 154 razy w latach … Wołowicz, Dynowicz, Chanowicz, Jonowicz, Lewkowicz, Malinowicz, …. grupy (związanych z czasem ochrzczenia) pochodzi nie od nazw miesięcy, ….. skąd Tora i nauki etyczne mogłyby promieniować na całą okolicę.”
  No EUREKA, już wiem, skąd ta Eunika, córa pastorka ma taką urodę „#klasyka_niesłowiańska”.
  To zresztą tłumaczy jego-Pawłowe amerykańsko_judajsko_religijne związki z odpowiednią SEKTĄ i oczywiste wredne ataki na katolików i Chrześcijaństwo !!
  CIE CHOROBA, jak mawiał Pan Kierdziołek. Robi się też jaśniej dlaczego Sławomir syn żydówki nie był katolikiem tylko ateistą_komunistą.
  Jak więc widać >>Tora i nauki etyczne mogą promieniować na całą okolicę<< do dziś !!

 2. „Jeszcze jedno, będzie kwita, zaraz pęknie moc czartowska” – czy pewien osobnik ze słowem „ciemnota” w ksywce nie czerpie czasem swej wiedzy z IPP i od „pastora” Pawła? Ewentualnie oficerów prowadzących Pawła, odstarczających mu „jasności” z SZAMBA KWITÓW ?
  Bo też pluje na : Michalkiewicza, Brauna, Żebrowskiego….., niczym „pastor” Paweł !
  PS. Z Gryguciem COŚ mi śmierdzi, więc słowa obrony nie wypowiem. Sam go tu zresztą wielokroć …”prześladowałem” i szczypałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *