4 komentarze

 1. Do każdego ktokolwiek jest zainteresowany

  Uprawnienia do emisji CO2 – ten kto wymyślił takie idiotyczne uprawnienia nie wiedział nic o CO2, ale ten kto wprowadził to do prawodawstwa zasługuje na karę dożywotniego zakazu udziału w jakichkolwiek pracach ustawodawczych. Ten zakaz powinien wystarczyć aby Ojciec Rydzyk nie mógł się wtrącić, że brak mi miłosierdzia dla tych co doprowadzili do upadku naszych kopalń, galopujących cen za dostawy energii, które z kolei prowadzą do upadku wielu małych poczynańn gospodarczych (po angielsku – small business people). Jeżeli te “uprawnienia” zostały ratyfikowane w naszym kraju, to trzeba sytuację odwrócić w trybie natychmiastowym przez odpowiednią ustawę unieważniającą poprzedni błąd wynikający z braku wiedzy na temat CO2. CO2 to pokarm roślin. Jeżeli komukolwiek uda się wyeliminować CO2 to zapanuje światowy głód. Może o to chodzi tym opłacanym przez Sorosa, Gora, Macrona i im podobnych. Wygląda, że Francuzi obudzili się z letargu, ale nam potrzeba aby ktoś zadął w róg co ponoć według Wyspiańskiego się nam ostał.

  KAŻDY powinien wiedzieć że:

  NIKT JESZCZE NIE UDOWODNIŁ, ŻE LUDZKOŚĆ MA JAKIKOLWIEK WPŁYW NA WZROST CO2 W ATMOSFERZE.

  MY, LUDZIE ZAMIESZKUJĄCY NASZĄ PLANETĘ NIE MAMY SOBIE NIC DO ZARZUCENIA. NIEŚWIADOMI (ŻE NIE POWIEM GŁUPI) POLITYCY WPROWADZAJĄ W ŻYCIE USTAWY KTÓRE PROWADZĄ DO RUINY KRAJÓW TAKICH JAK POLSKA I AUSTRALIA, KRAJÓW KTÓRE MAJĄ NAJWIĘKSZE ZASOBY WYSOKOGATUNKOWEGO WĘGLA.

  RODACY, NIE POZWÓLCIE ABY NAS OGŁUPIANO. PANIE GADOWSKI, BARDZO LUBIĘ JAK PAN GADA, ALE NIE WZYWAJ PAN IMIENIA NAJWYŻSZEGO NADAREMNIE. 12 LAT O KTÓRYCH WRZESZCZANO OSTANIO W KATOWICACH TO JESZCZE JEDEN GŁUPI CHWYT OSZOŁOMÓW KTÓRZY MAJĄ INTERES W TYM ABY WYPRAĆ MÓZGI WSZYSTKIM DOOKOŁA, A PRZYNAJMIEJ ICH ZASTRASZYĆ. TAK KOCHANI, MAMY DO CZYNIENIA Z NOWĄ RELIGIĄ, TYM RAZEM ZIELONĄ. PIERWSZYM KROKIEM TEJ RELIGII TO WYELIMINOWANIE WSZYSTKICH INNYCH RELIGII ABY TA ZIELONA MOGŁA ZASTRASZYĆ WSZYSTKICH DOOKOŁA.

  DZIĘKUJCIE NAJWYŻSZEMU JEŻELI JESTEŚCIE CIĄGLE PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH.

  JAK KTOŚ MA JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI TO ODSYŁAM DO KSIĄŻKI KTÓRĄ NAPISAŁ IAN PLIMER NA TEMAT OSZUSTW / UŁUDZEŃ ZWIĄZANYCH ZE ZMIANĄ KLIMATU (ORIGINALNY TYTUŁ: CLIMATE CHANGE DELUSION AND THE GREAT ELECTRICITY RIP-OFF).

  JEŻELI PAN PLIMER SIĘ ZGODZI TO MOGĘ SIĘ PODJĄĆ PRZETŁUMACZENIA TEJ KSIĄŻKI NA NASZ KOCHANY JĘZYK POLSKI.

  USZANOWANIA I WSZELKICH ŁASK NAJWYŻSZEGO W NOWYM ROKU 2019.
  Staszek Jurowski

   1. Dziękuję, trafne spostrzeżenie, po latach stare lektury zaczynają się zacierać w pamięci.
    Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim ludziom dobrej woli.

 2. Dobrze nazwane: szumowiny. Ale też dlatego szumowinami, także społecznymi, nie należy się zajmować, chyba, że je zbieramy z gara pełnego gotującego się rosołu i wyrzucamy do zlewu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *