11 stycznia 2014 | | Pozostałe | 106 komentarzy

Wyszukaj: Jerzy Owsiak pieniądze wosp

Co dalej się z nimi dzieje?

0
0








Zostawiliście 106 wypowiedzi w temacie “Pieniądze ze zbiórki WOŚP

 1. Paweł(1) napisał(a):

  Dzień Świra

  0

  0
 2. Paweł(1) napisał(a):

  Dzień Świra

  0

  0
 3. Filip Jeziorski napisał(a):

  Dlatego nie wrzucam 🙂

  0

  0
 4. Mariusz Rusinek napisał(a):

  Dalej siejecie propagande a i tak dam na WOŚP ;P

  0

  0
 5. Robert Januszewski napisał(a):

  Panie Michalkiewicz. Bardzo Pana cenie. Ale mój syn przez tydzień był w inkubatorze zakupiony przez WOŚP i wiem od pani ordynator że gdyby nie ten dar to by mieli stare inkubatory i połowę mniej. Mam dać na WOŚP czy nie?

  0

  0
 6. Piotr Dudziec napisał(a):

  w Polsce nie tylko Zydzi z Wiejskej i posluszne im goje, dymaja na kasie od 89 moich rodakow, ale i Owsiaki, Karitasy, Rydzyki i inne Zydowskie gowno…

  0

  0
 7. Łukasz Holz napisał(a):

  Nie będzie Michalkiewicz mówił mi co mam robić że swoimi pieniędzmi. Pozatym przykre jest że przepełniona prostytucja polityka wchodzi z butami w coraz więcej sfer życia człowieka

  0

  0
  • Adrian Majcher napisał(a):

   Pan Stanisław nie zabroni ci bycia frajerem. Chcesz wspierać oszusta to wspieraj.

   0

   0
  • Łukasz Holz napisał(a):

   Sam jesteś frajerem Gdyby Owsiak był człowiekiem prawicy nikt że środowiska prawicy by o tych nie jasnych interesach nie wspominał. Pozatym nich juma nawet 10% to i tak sprzęt zakupiony w ramach orkiestry uratował tysiące Polaków co jest faktem niezaprzeczalnym

   0

   0
  • To Ja napisał(a):

   Gdzie uslyszales glos nakazujacy, lub sugerujacy co masz robic ze swoimi pieniedzmi?….przeciez mozesz rowniez wrzucic je w gier postawic na nich klocka i wyslac nad morze…film informuje, nie nakazuje…nie widzisz roznicy czy jej widziec nie chcesz…pozdro..;)

   0

   0
  • Tomasz Grzybowski napisał(a):

   Hehe, podoba mi się to myślenie: “A niech sobie bierze, ważne, że coś kupuje” xD I tak właśnie wygląda Polska. Sami zezwalacie żeby wam brali. Brawo 😉

   0

   0
  • Ryszard Dziuba napisał(a):

   Łukasz Holz głupich nie sieją, głupim trzeba się urodzić !

   0

   0
  • Adrian Majcher napisał(a):

   Łukasz Holz
   Czyli według ciebie 10gr z każdej złotówki, które idzie na cel zbiórki to wynik do przyjęcia? 90gr z każdej na terenówki Owsiaka i wszystko gra? Bez urazy, ale jesteś frajerem.

   0

   0
  • Łukasz Holz napisał(a):

   To że dam 10 zł na rok z pieniędzy które uczciwie a powiedzmy nawet 1 zł trafi do prywatnej Owsianka moja sprawa wg Ciebie urodziłem się głupi…. to co powiesz o Frankowiczach Emerytach kupujących garnki za 5k o ludziach kupujących w telesprzedazy o gościach nabytych w Cocomo o ludziach topiacych $$ w kasynach i bukamacherce ….itp itd szczerze wg Was mogę być frajerem gowno mnie to obchodzi założę się że gdyby te 10 gr zamiast do Owsiaka szło na Radio Maryja wszyscy tu obecni by głosili peany pochwalę na jego cześć

   0

   0
  • Miłosz Przybyłek napisał(a):

   Otóż to. Polityka się wpieprza z buciorami i wie lepiej na co mamy wydawać swoje pieniądze, a w zasadzie zabiera nam przemocą i wyrzuca na dyrdymały.

   0

   0
  • Żal dzieci że stoją pod kościołami i zbierają datki,starsi powinni tłumaczyć że pieniądze są w kościołach u kiecoli nie koło kościołów.

   0

   0
  • Beata Nowacka napisał(a):

   Łukasz Holz logika i liczby – tak po męsku postawmy sprawę a nie jak baba (i Owsiak) na wysokich emocjach 🙂 http://kontrowersje.net/do_puszki_owsiaka_12_groszy_tylko_nie_p_acz_prosz

   0

   0
  • Olgierd Jedlina napisał(a):

   Walcz z Kościołem, wysyłaj naiwne dzieci pod kościoły na zbiórkę.

   0

   0
  • Olgierd Jedlina napisał(a):

   Łukasz Holz a słyszał pan o tym, ile sprzętu Owsiak nawtykał szpitalom, bez uzgodnienia z ordynatorami i potem ten sprzęt sobie leżał, bo nie było wyszkolonego personelu do obsługi?

   Jak pan chce rzeczywiście pomagać, to niech pan się wysili, poszuka potrzebujących i da bezpośrednio do ręki. Pomagać można cały rok a nie tylko w styczniu.

   0

   0
  • Michał Sobstyl napisał(a):

   Olgierd Jedlina te dzieci o których mówisz chcą dobrze, !

   0

   0
  • Adrian Majcher napisał(a):

   Owsiak jest podłym kłamcą, który żeruje na ludzkich odruchach. Takie zachowania trzeba piętnować. Co jest prostsze niż to?

   0

   0
  • Olgierd Jedlina napisał(a):

   Myślę, że w tej zbiórce trzeba zająć taką postawę, by nie wyzywać Owsiaka od najgorszych, tylko żeby uczciwie się rozliczył i nie robił kasy na ludzkiej naiwności. Chodzi o to, by zebrane pieniądze nie przeznaczał na woodstoki, tylko rzetelnie na leczenie i sprzęt. Uwaga też należy się do rządu, bo tak na prawdę ludzie są w kropce: pieniądze na szpitale gdzieś się rozchodzą i wyposaża je fundacja z dodatkowych pieniędzy od ludzi.

   0

   0
 8. Jakub Maguza napisał(a):

  Jak Pana cenie za wypowiedzi, tak sprawdzaj Pan źródła, bo nie wszystko znalezione w internecie jest prawdą.

  0

  0
 9. Bolesław Chorzępa napisał(a):

  Czy myślicie że gdzie indziej jest inaczej ? gdzie wielka kasa tam wielcy oszuści i krętacze. Uczciwych ludzie tylko można znaleźć, w tych co zapie*dalają od rana do wieczora za psie pieniądze. Poczytajcie, lub oglądnijcie filmik o Licheniu, TAM to kasa się przewija.

  0

  0
 10. Kasia Rodzaj napisał(a):

  Wole dać na WOŚP, mieć świadomość że cześć poszła na organizacje imprezy dla brudasów i kuców, niż dać na caritas i mieć świadomość że za te pieniądze bada dziecioruchów będzie sobie orgie organizować.

  0

  0
  • Marysia Kowalska napisał(a):

   To po co w ogóle dawać ,,idiotko ! To nie jest przymusowe, wiesz o tym ..?

   0

   0
  • Agnieszka Stepaniuk napisał(a):

   lepiej kup za własne karmę dla psów i zanieś do schroniska w 100% podarujesz dobry uczynek, albo poświęć to co najcenniejsze i czego się nie da kupić czyli czas i idź do dzieci do domu dziecka czy na oddział do świetlicy i spędź z nimi chwilę dasz im więcej niż ktokolwiek inny, no ale w sumie tu trzeba coś więcej niż tylko machnąć ręką i mieć poczucie spełnienia na następny rok..

   0

   0
  • Tomasz Zabędny napisał(a):

   ale koleżanka pociągnęła …. : “banda dziecioruchów” … niezłe

   0

   0
  • Miłosz Przybyłek napisał(a):

   Ja na nic nie daję i mam pewność, że niemoje będą trwonić. Ja płacę na potrzebujących w sklepach, na stacjach, w skarbówkach itd. Nie muszę utrzymywać owsiaków i woodstokowiczów.

   0

   0
 11. Dariusz Hennig napisał(a):

  Chłop zrobił interes życia żyjemy w wolnym kraju kto chce to daje kasę a jak ktoś nie chce to nie daje proste a jak ktoś mu zazdrości pomysłu na biznes to niech sam ruszy dupe i wymyśli cos lepszego może bardziej uczciwego

  0

  0
 12. Daniel Jursza napisał(a):

  No to jestem spokojny, jesli faktycznie poza sprzętem reszta trafia na najpiękniejszy festiwal na świecie, gdzie młodzi ludzie uczą sie tolerancji

  0

  0
 13. Zbigniew Zabrocki napisał(a):

  Nie dziwmy się Owsiakowi, bo inne fundacje też dymają ludzi i wysysają kasę z podatków z różnej maści urzędów. Większość fundacji właśnie po to jest.

  0

  0
  • Elżbieta Sobkowiak napisał(a):

   A cha proszę o konkrety,i to że Owsiak robi to,to OK tak.Cala Polska ma popierac ten precedens.Jakie prawo w Polsce na to pozwala??

   0

   0
  • Zbigniew Zabrocki napisał(a):

   Elżbieta Sobkowiak To o czym wyżej napisałem jest oczywiście patologią, ale niestety zalegalizowaną. Proszę mi pokazać fundację, która nie wyciąga łapy po pieniądze od burmistrzów, wojewodów i innych urzędów. To jest dużo prostsze niż chodzenie od domu do domu, od firmy do firmy i proszenie o datki. A dlaczego łapę wyciągają ? bo wiedzą, że tam są pieniądze przeznaczone na fundacje. Jeśli założycielem fundacji jest osoba wpływowa i mająca dostęp do mediów, to interes jest lepszy niż prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej.

   0

   0
 14. Mieczysław Sierka napisał(a):

  Państwo o zdrowej gospodarce nie może przecież funkcjonować w oparciu o datki. Wyposażenie szpitali w sprzęt to zadanie Państwa a nie jakichś Jurków Owsiaków. Wystarczy wprowadzić konfiskatę majątków wszystkim złodziejom i aferzystom i więcej się uzbiera kasy niż Wielka Orkiestra.

  0

  0
 15. Bartosz Cerankowski napisał(a):

  Powinien brac oficjalnie kase w kieszen za prowadzenie dzialalnosci, moze fundacja zarobilaby kilka procent mniej ale nie byloby calego zamieszania. Po tylu latach procesow i naswietlenia tych problemow, kazdy jest swiadom, ze wrzucajac swoje zlote do puszki, zasila konto nie tylko fundacji ale i Owsiakow.

  0

  0
 16. Jan Kania napisał(a):

  Caritas Polska która jest instytucją charytatywną posiada większą obsługę kapitałową niż Owsiak który tylko zarabia na naiwności ludzi. Moim zdaniem Owsiak jest nie legalny i powinien zapszestać okradać pilaków

  0

  0
 17. Ryszard Dziuba napisał(a):

  „Ludzie myślą stadnie, szaleją stadnie, lecz odzyskują zmysły pojedynczo” – Charles Mackay

  0

  0
 18. Ryszard Dziuba napisał(a):

  “Przeciętny człowiek patrzy, nie widząc, słucha, nie słysząc, dotyka, nie czując, je, nie smakując, wdycha, nie zdając sobie sprawy z zapachu i aromatu.” – Leonardo da Vinci

  0

  0
 19. Kuba Perkowski napisał(a):

  Ehhh… To uczucie kiedy wiesz że to kłamstwo… trudno w tym roku dam więcej na WOŚP niech mają ;D

  0

  0
 20. Miro Horaczko napisał(a):

  Lepiej dać Radiu Maryja . Tam dobrze zadbają . hahahah

  0

  0
 21. BELGIA WSPIERA WOŚP WYDRUKOWALA ZNACZKI CO ZROBIŁ POLSKI RZĄD!

  0

  0
 22. Ryszard Dziuba napisał(a):

  Komentarz dla wyznawców WOŚP : “Przeciętny człowiek nie wie, co się dzieje, a nawet nie wie o tym, że tego nie wie.” – Noam Chomsky

  0

  0
 23. Tomasz Zabędny napisał(a):

  Pan Michalkiewicz może nie wrzucać jeśli nie chce.

  0

  0
 24. Artur Jamróz napisał(a):

  Wg pana Owsiaka TV Republika sąąąąąączy nienawiść!!!! OMG 😀

  0

  0
 25. No a w Warszawie niektórzy to te serduszka na czole sobie przyklejają aby wszyscy zobaczyli że dał na Owsiaka

  0

  0
 26. Miro Horaczko napisał(a):

  Niech pan powie panie redaktorze co szef telewizji w której występuje zrobił z obligacjami które ludzie mu przekazywali . To jest też ciekawy temat .

  0

  0
 27. Paweł Kupczak napisał(a):

  Ja dalem juz 300stowy i to jeszcze nie koniec

  0

  0
 28. slimi80 napisał(a):

  W dupie mam WOŚP

  0

  0
 29. Andrzej Tomczyk napisał(a):

  Ile znowu pan w czerwonych okularach wytransferuje do swojego ,,Złotego Melonu” i ,,Mrówki Całej” czyli swoich spółek ? Dlaczego żadne media nie powiedzą do jakich spółek trafia kasa z WOŚP ? Dlaczego w fundacji są tak wysokie niewspółmierne wynagrodzenia ? Dlaczego jest dekret w polsce o nieomylności pana Owsiaka ? Kim on jest w III RP że zrobiono z niego niemal Boga w tym kraju ? Finanse WOŚP, faktury, dane zleceniobiorców, podmiotów koopperujących, wynagrodzenia wszystko powinno być jawne oczywiste przejrzyste i klarowne. Dlaczego pomimo wyroku sądu nie ujawniono wszystkich faktur ?

  0

  0
 30. Paweł Wielebny napisał(a):

  W jaki sposób transferuje się pieniądze z różnych organizacji czy fundacji ? Tworzy się sieć spółek naokoło i zleca im odpłatnie zadania tejże fundacji czy organizacji (np. afera z Kijowskim) a drugi sposób to chore wysokie wynagrodzenia w fundacji. Stare sposoby. Kasa musi wrócić na właściwe konto. Proste ? proste. Fundacje to jedne wielkie pralnie kasy. WOŚP to jeden z największych przekrętów III RP a naiwni dalej wierzą w pranie mózgu mediów zaprzyjaźnionych i dekret o nieomylności resortowego dziecka w czerwonych okularach.

  0

  0
 31. Rafał Bernad napisał(a):

  Wylansowane dziecko resortowe z parasolem medialnym i parasolem prokuratorskim i sądowym i wszystkich elit III RP ! A czy ktoś do cholery pomyślał dlaczego mamy wgl wyręczać państwo skoro i tak płacimy na ten zasrany NFZ. W NFZ kradną i się śmieją bo po co wydawać na sprzęt jak owsiak znów ogoli naiwne społeczeństwo i kupi a przy okazji wyprowadzi troche do swoich spółek ,, mrówka cała i ,,złoty melon” ?

  0

  0
 32. Tomasz Witko napisał(a):

  A gdzie informacja o WIELKIEJ ORKIESTRZE ŚWIĄTECZNEJ POMOCY? WSTYD! A tak na marginesie to najlepszy przykład jak ta strona i reszta propagandy pisowskiej wami manipulują

  0

  0
 33. Paweł Mańkowski napisał(a):

  Jakby nie patrzeć to jest jego praca, więc czemu nie miałby mieć z tego czegoś dla siebie? tutaj wychodzi natura polaka, bo pewnie podkrada kasiurkę. Popatrzcie lepiej ile Owsiak już kupił sprzętu i zebrał pieniędzy przez te lata, a nie go liczycie jak hieny :>

  0

  0
 34. Piotr Żabierek napisał(a):

  Nie dziwne, że Owsiak nie ma ochoty po raz kolejny tłumaczyć się zawistnym kretynom. Cały kler nie zasługuje na tyle szacunku i zaufania, ile ten człowiek.

  0

  0
 35. Leon Kamel napisał(a):

  Ten scenariusz już był przerabiany w innym kraju.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Winterhilfswerk

  0

  0
 36. Leon Kamel napisał(a):

  samo dobro, wiadomo

  0

  0
 37. Andrzej Rykowski napisał(a):

  Ja nie widze zadnego problemu: Pojawil sie czlowiek, ktory robi zbiorke na cel charytatywny, wielka impreze a przy okazji zarabiajacy na tym. Pytanie: Czy nie zarabiajac na tym robilby dalej to samo? Oczywiscie ze nie- taka orkiestra skonczylaby sie po 2-3 latach. Cala impreza, organizacja itd. kosztuje. Jesli wierzyc informacja o innych instytucjach charytatywnych to czesto do samych potrzebujach dochodzi tylko 20% datkow reszte pochlania koszt funkcjonowania. Dopuki sa ludzie ktorzy chca placic na WOSP, bawic sie i zbierac na jakis cel i przy okazji dac zarobic Panu Owsiakowi to niech tak bedzie. To w jaki sposob on to organizuje i sie rozlicza to juz Jego sumienie, przeciez organizujac tak wielka impreze poswiecajac czas nie bedzie jeszcze do tego dokladal, a wszelkie skladki sa dobrowolne. Volenti non fit iniuria.

  0

  0
 38. Adam Żołnowski napisał(a):

  jaka TV taka propaganda. Dobra bzdura

  0

  0
 39. Józef Lasocki napisał(a):

  ,,SIE MA” – co udoić da się !

  0

  0

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Prowokacja w teatrze

Prof. Piotr Jaroszyński – Polski Punkt Widzenia 00

Promień z Fatimy

Słowa zachęty, aby względem Boga wskrzeszać w sobie wiarę dziecka, w sposób szczególny znajdują potwierdzenie wśród mieszkańców wsi Stecówka, którzy w latach 60. odczytali niezwykłą prośbę Matki Bożej. W czasach głębokiej komuny, zbudowali sami drewniany kościółek, który został poświęcony Matce Bożej Fatimskiej.

Konsekwencje Brexitowe

Z Parlamentu Europejskiego – Stanisłąw Ożóg 00

Czy PiS już wszedł w koalicję z masonerią?

Dr Stanisław Krajski – 22.05.2017 00

Petycja producentów świec

Protekcjonizm to rezygnacja z darmowych prezentów. Nauka ekonomii w prosty i przystępny sposób! 00

Nie chodzi o liczbę osób tutaj pogrzebanych, bardziej o ich wielkość! – ekshumacja “na Łączce”

Prof. Krzysztof Szwagrzyk i Tadeusz M. Płużański – postęp prac ekshumacyjnych w kwaterze “na Łączce” oraz rocznica zamordowania rotmistrza Witolda Pileckiego w więzieniu mokotowskim. 21

Państwo prawa

Myśląc Ojczyzna – prof. dr hab. Piotr Jaroszyński 00

Bitwa o kulturę

Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz 00

Reportaż: Maryjność duszą polskiego narodu

Polska pobożność maryjna jest unikatowym dziedzictwem objawiającym się chociażby w bogactwie kultury polskiej. Skąd wzięła się tak silna łączność naszej kultury z Matką Chrystusa? Ks. Abp. Wacław Depo w niezwykle trafny sposób ukazuje korzenie i znaczenie kultu maryjnego dla polskiego narodu.

Przemiany społeczne i decyzje soboru trydenckiego i soborów watykańskich dot. papiestwa

Mocni w wierze – ks. prof. Jan Perszon

Spotkanie RRM w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Kosmonosach

Msza św i homilia ks. abp. Wacława Depo, 22.05.2017

Mama kocha najpiękniej

Westerplatte Młodych

Rusza komisja weryfikacyjna ds. reprywatyzacji

Sebastian Kaleta – Polski Punkt Widzenia 00