Podobne

9 Thoughts to “Plan reformy podatkowej u Trumpa. A u nas?

 1. No właśnie, a u NAS? PODATKI W GÓRĘ… Wszystko na odwrót… Czy to tak ciężko pojąć naszym politykom, że to ma odwrotny skutek dla gospodarki?

  1. Nieładnie cytować socjalistów.

 2. Polskie państwo musi się najpierw wzmocnić. To bardzo ważne w wielu obszarach, m in armia , sektor energetyczny . Domaganie się drastycznego obniżenia podatkòw w tym momencie jest niekorzystne dla Polski. Sytuacja USA jest kompletnie inna.

  1. Przede wszystkim ciąć wydatki na głupoty a nie zatrudniać znajomych ze szkoły

 3. Co to za bzdury? Można prosić o źródło?
  Bo z tego co ja wiem, to Trump miał obniżyć podatki najbogatszym. Nic dziwnego, skoro sektor finansowy rządu obsadził bandytami z Goldman&Sachs:

 4. PIS w tym temacie nas oszukał a szczególnie młody Morawiecki – czy on się zna na finansach państwa? wątpie …. zdusi – to co jeszcze zostało po PO –

 5. jasne, plan to jeszcze nie prawo. Tenze plan nie przejdzie nawet przez nizsza izbe parlamentu bo jest w nim zbyt wiele kontrowersji. Zmniejszenie z 39% na 15% podatku od korpo to jest strzal w oba kolana i stopy. Bogatym bedzie jeszcze lepiej! Czymze pokryje ten zbawiciel taka dziure budzetowa? Ano zaklada ze nagle ci bogaci zainwestuja zaoszczedzona kase i wszystkim bedzie zylo sie lepiej i zaczna jeszcze wiecej wydawac. Jasne… juz od razu. W dodatku zeby zamknac japy szarakom napomknal pare razy ze tez chce podniesc kwote wolna od podatku. Dzieki super mi w to graj, zaoszczedzilbym pare tysiecy $ ale tej obiecanki nikt nie zatwierdzi.

Dodaj komentarz