Publicysta Witold Gadowski skomentował wystąpienie lidera zespołu U2, Bono, podczas koncertu w Amsterdamie. Wokalista zaprosił na scenę fana z polską flagą, by odnieść się do bieżących wydarzeń politycznych w naszym kraju. Także o fundacji Otwarty Dialog i wypowiedzi Radosława Sikorskiego o powstaniu warszawskim.

https://www.youtube.com/watch?v=H-M6-Kxzxyk

Jakie masz odczucia?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

7 komentarzy

  1. Przytyk do Sikorskiego nieudany. Powstanie W. przy całym szacunku dla powstancow było zbrodnią na narodzie. Powstania w Warszawie nie miało być i jego wywołanie to była zbrodnia.

    1. ech… co za mózg! Zbrodnią na narodach europy jest masowy import tzw. „uchodźców”. Ale jak się ma zaKODowane, że w Polsce muszą rządzić jacyś Niemcy, to nic, naprawdę nic nie pomoże…

    2. Chybione. Z KODziarzami zupełnie mi nie po drodze a na temat tzw „uchodźców” mam określone zdanie. Poza tym co mają „uchodźcy” do opinii o decyzji o wywołaniu powstania w Warszawie?

    1. Nikt nie odmawia bohaterstwa walczącym powstańcom. Reszty wywodu nie rozumiem. Wybicie niemieckimi rękami tysięcy młodych patriotów było bardziej na rękę sowietom niż ich zachowanie przy życiu. To że znajomość rosyjskiego jest słaba to dobrze? Litości. Z taką rusofobią to do poradni.

    2. Historia to poważna , ważna dziedzina wiedzy.Należy do niej podchodzić ostrożnie i badać wiele żródeł, zanim wyciągnie się wnioski. Jestem historykiem, w mojej rodzinie brakuje tych, którzy zginęli…To nie były bezsensowne ofiary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *