Mamy patologiczne prawo, które sprzyjało temu, żeby unikać opodatkowania

Przykre jest to, że za rządów PO celowo nie uszczelniano systemu podatkowego

Jakie masz odczucia?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

2 komentarze

 1. „Patologiczne prawo, które było tworzone ” – poważnie? , panie Modzelewski, stworzyliście to patologiczne „prawo” razem z komunistami Kaczmarek, Rosati, bratanek Bermana vel Borowski Marek w 96′ . Przecież pierwszą legitymację Doradcy Podatkowego” w PRL-bis posiada nie kto inny ale tenże Modzelewski !
  2) „Ktoś zainwestował w przepis by uniknąć opodatkowania ” – tak jak Gawronik , panie doradco podatkowy 0001 ?
  3) „Podatki są tworem władzy „….”Władza ponosi za to odpowiedzialność ” – no tak, panie Modzelewski, zrobiliście nam z Bermanem przepisy ! Czyżby Modzelewski z Rosatim jakoś odpowiedzieli za te przepisy ? Polityczne pitolenie o „odpowiedzialności. Oni nie ponoszą ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI. Nikt nie poszedł siedzieć, nikt nie poniósł kar finansowych i nikogo nie powiesili !
  4) „Witold Modzelewski rocznik 56, w latach 1992–1996 był wiceministrem finansów.
  To on z komuchami Borowskim i Kaczmarkiem :
  „VAT wprowadzono za rządów Hanny Suchockiej, jednak, jak twierdzi kierujący pracami nad jego powstaniem prof. Witold Modzelewski, zawdzięczamy go w dużej mierze – Markowi Borowskiemu, który poświęcił wiele energii i czasu, aby ta ustawa była jak najlepiej przygotowana, a także Wiesławowi Kaczmarkowi, który również bardzo zaangażował się w prace nad nią.”
  VAT kosztował nas już 825 miliardów złotych. Tylko w tym roku każdy Polak zapłaci niemal 3 tysiące zł VAT-u.” (to był artykuł z roku 2008 ).
  825 mld VAT za 15 lat ! Oskubano Polskie Rodziny, które nie decydują się w takich warunkach na płodzenie dzieci lub decydują się na emigracje, gdzie dzieci jednak się rodzą !
  Jeśli każdy Polak zapłacił rocznie 3000zl VAT rocznie to ile kosztów poniosła każda potencjalna rodzina, nawet nie będąca przedsiębiorca ? Na średnią rodzinę 2+2 żyjącą z pracy rak wypada średniorocznie 12000 ZL.”
  http://niepoprawni.pl/blog/2833/ekspert-modzelewski

 2. ” Państwo wydaje pieniądze na obywateli, czyli nas wzbogaca” tak powiedział PROF. DR HAB. WITOLD MODZELEWSKI,
  Prezydent Duda po wprowadzeniu +500, powiedział, że to jest pierwszy rząd, który nie zabiera ale daje, dziękuję za takich ekspertów i prezydentów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *