Za nami kolejne plenum Partii. Oto tysiące działaczy partyjnych spotkało się bo, jak to określił w swoim porywającym przemówieniu przewodniczący opozycji totalnej tow. Grzegorz Schetyna, “trzeba wiedzieć o co walczyć, jaki jest plan, jaki mamy pomysł”. A pomysł i program jest jeden. “AntyPiS! AntyPiS! AntyPiS!”.

Twardy, totalny antykaczyzm i oczywiście przyjmowanie uchodźców. Dlatego też przewodniczący Partii zaapelował do Szydło i Błaszczaka: “Nie blokujcie tej inicjatywy! Nie bójcie się kilkudziesięciu kobiet i dzieci”. Tak, nie bójcie się kilkudziesięciu kobiet i dzieci, oraz kilku tysięcy mężczyzn w pakiecie, którzy są przecież podstawą ubogacenia kulturowego.

Ale nie tylko uchodźcy z krajów trzeciego świata mogą liczyć na wsparcie Partii. Pomoc należy się również uchodźcom abonamentowym. “Nie zostawimy także tych, którzy będą zastraszani i karani za niepłacenie abonamentu. Po wyborach ci wszyscy, którzy będą karani za niepłacenie abonamentu będą mogli liczyć na rekompensatę”. Obietnica ta spotkała się z pełnym poparciem i zrozumieniem zebranego aktywu. Jest w niej również światełko nadziei dla uchodźców podatkowych i wygnańców ze spółek skarbu państwa. Ich Partia również nie opuści. Trzeba tylko przetrwać ten trudny okres kaczystowskiego terroru, który tow. Schetyna opisał w szczerych, prostych słowach: “Dzisiaj mamy do czynienia w Polsce z ekipą podpalaczy, którzy chcą podpalić nasz kraj, którzy chcą doprowadzić do nowej wojny, którzy chcą konfliktu, niechęci, zła, zwycięstwa rządów, które są przeciw…” Oczywiście przeciw wszystkim zdobyczom Epoki Tuskowskiej, przeciw zdobyczom rządów Zgody. Dlatego też wszystkie pragnące pokoju i nienawidzące kaczyzmu narody świata z entuzjazmem przyjęły cel obrany na Plenum Partii. AntyPiS! AntyPiS! AntyPiS! “My dzisiaj musimy wiedzieć, że jesteśmy w polityce, żeby Polskę ocalić przed PiSem” By było tak jak było! By żyło się lepiej!

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *