7 komentarzy

 1. Panie Krzysztofie, to co Pan robi nie ma już wielkego znaczenia.
  Jest już za późno.
  Jesteśmy obecnie w stanie bezpośredniego i dramatycznego zagrożenia biologicznego istnienia całej populacji Polaków.
  Tak, to żart, nie pomyłka, ani nie chora wyobraźnia. To są wnioski oparte na faktach, dowodach i dokumentach, w tym na dokumentach rządu PiS, o przygotowywanych (fikcyjnych oczywiście, dla zamydlenia oczu) odszkodowaniach dla ofiar szczepień.
  Chodzi o przymusowe szczepienia dla wszystkich Polaków.
  To są wszystko trucizny, które, zgodnie z obowiązujacym prawe, powinny być natychmiast zakazane w Polsce. Wykonano niezależne badania. Wszystkie 44 szczepionki stosowne na Polakach to są niedozwolone, silne i niezwykle wyrafinowane trucizny.
  To jest po prostu broń biologiczna. Są nawet zeznania naukowca, która pracowała nad tą bronią, a potem popadła w niełaskę rządu USA.
  Utworzone są już listy osobowe.
  Jest Pan na tej liście razem ze swoją rodziną.
  A zatem, konieczne jest pilne i gruntowne zmodyfikowanie Pańskiej koncepcji i działalności, uwzględniające obecną realną, koszmarną sytuację.
  Należy przede wszystkim zabezpieczyć, uratować biologiczne istnienie ludności Polski. I wtedy to możemy się edukować i reedukować do woli…

 2. Panie Krzysztofie wielki szacunek dla tego co Pan robi.Nigdy nie jest za późno , póki żyjemy .Panska praca jest bezcenna ,trzeba edukować młodzież , ktoś musi im pokazać prawde, i właśnie Pan to robi . Jest to piekana postawa katolicka i patriotyczna.Ja tez staram się uczyć jak najwiecej mimo , ze mam 64 lata .Wszyscy byliśmy wychowywani w Polsce na homosovieticusow.Jednak było o tyle lepiej ze nasi rodzice i dziadkowie przekazywali nam prawde .Teraz młode pokolenie jest w straszny sposób ideologizowane przez szeroko pojętą maskultre.Kazdy z nas musi pracować w swoim najbliższym środowisku , edukować i ukazywać prawde i rzeczywistości nas otaczającej .To właśnie staram się czynić w moim środowisku i wiem jak to jest strasznie trudne , zeby dotrzeć z nowym punktem widzenia do zdeformowanych przez frankfurtczyków mózgów. Polacy jednoczmy się w upowszechnianiu prawdy Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *