22 kwietnia 2016 | | Informacje, Opinie i komentarze |

Wyszukaj: fakty media propaganda tvn

Fakty dla ludu pracującego (19 IV’16)

Oto porcja prawdy z 19 kwietnia 2016 roku.

Prezydent nie ma wątpliwości, że wybór sędziego Jędrzejewskiego do TK był prawidłowy. Przysięga zostanie przyjęta. Wg opozycji Duda się poddał, wywiesił białą flagę, nie chce być głową państwa tylko marionetką Kaczyńskiego. Nie poddają się natomiast Platforma i Nowoczesna, które chcą wyjaśnienia nieprawidłowości.

Odbyły się ćwiczenia antyterrorystów. Wyglądały imponująco, ale to nie rozwiązuje problemów z organizacją Światowych Dni Młodzieży. Kuria upiera się by odbyły się one w Brzegach. Rząd mówi, że wybór należy do Kurii. Fakty jednak chcą by zmienić lokalizację, bo to niebezpieczne miejsce.

Białostocka Kuria przeprosiła za sobotnią Mszę ONRu w Katedrze. ONR nie ma prawa się modlić. Nie ma też prawa maszerować i krzyczeć haseł. Dlatego Rzecznik Praw Obywatelskich wszczął postępowanie, aby wyjaśnić jak wyglądał tamten dzień. Stowarzyszenie Nigdy Więcej, które walczy z faszyzmem nie ma wątpliwości. Prawo zostało złamane. Nigdy więcej i politycy chcą delegalizacji ONRu.

W Warszawie odbyły się obchody 73 rocznicy powstania w Gettcie. Przemówienia Prezydenta Dudy i Hanny Gronkiewicz-Waltz to było głośne NIE dla antysemityzmu.

Nowoczesna nie przyznaje się do błędu w sprawozdaniu z kampanii. Wg biegłych rewidentów błędy są. Petru mówi, że to nie prawda, a nawet jakby to była prawda to go to jeszcze bardziej zdeterminuje. Ale można się też odwołać do Sądu Najwyższego, więc spokojna głowa.

Timmermans, wpływowy polityk w Brukseli i wielki przyjaciel Polaków wybiera się do Polski. Waszczykowski i kancelaria Dudy wczoraj mówili, że go nie zapraszali. Dziś Waszczykowski mówi, że zapraszał, ale słownie. Politycy opozycji mówią, że to niegrzecznie tak traktować takiego wielkiego przyjaciela jak Timmermans. Nawet Lech Kaczyński go odznaczył.

Petro Poroszensko ogłosił, że Sawczenko wróci na Ukrainę. Ponoć jest to już uzgodnione z Putinem.

Dalej w Faktach o pierwszym na świecie przypadku, kiedy dziecko 2 miesiące przebywało w ciele matki, której funkcje życiowe były podtrzymywane tylko dzięki aparaturze i lekom. Dziecko przyszło na świat zdrowe. We Wrocławiu. Matka nie żyje. Miała guza mózgu.

Dwa auta zderzyły się na obwodnicy Wrocławia, bo jeden wjechał na autostradę pod prąd. Jeden kierowca nie żyje. Drugi walczy o życie.

Na koniec o reporterze, który zobaczył jak tonie samochód i podpowiedział kierowcy, by zostawił wóz i przypłynął do niego oraz o chińskich budowlańcach, którzy pobili się koparkami.

0
0
Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Wojna polityczna w Polsce przybiera już charakter totalny!

Stanisław Michalkiewicz nie tylko o rozszerzaniu się konfliktu między plemionami PiSowców i POstępaków m.in. na środowisko pracowników przemysłu rozrywkowego, także o “wymiękaniu” rządu pani premier Szydło w sprawie relokacji uchodźców bisurmańskich… 10

Prowokacja w teatrze

Prof. Piotr Jaroszyński – Polski Punkt Widzenia 00

Promień z Fatimy

Słowa zachęty, aby względem Boga wskrzeszać w sobie wiarę dziecka, w sposób szczególny znajdują potwierdzenie wśród mieszkańców wsi Stecówka, którzy w latach 60. odczytali niezwykłą prośbę Matki Bożej. W czasach głębokiej komuny, zbudowali sami drewniany kościółek, który został poświęcony Matce Bożej Fatimskiej.

Konsekwencje Brexitowe

Z Parlamentu Europejskiego – Stanisław Ożóg 00

Czy PiS już wszedł w koalicję z masonerią?

Dr Stanisław Krajski – 22.05.2017 00

Petycja producentów świec

Protekcjonizm to rezygnacja z darmowych prezentów. Nauka ekonomii w prosty i przystępny sposób! 00

Nie chodzi o liczbę osób tutaj pogrzebanych, bardziej o ich wielkość! – ekshumacja “na Łączce”

Prof. Krzysztof Szwagrzyk i Tadeusz M. Płużański – postęp prac ekshumacyjnych w kwaterze “na Łączce” oraz rocznica zamordowania rotmistrza Witolda Pileckiego w więzieniu mokotowskim. 21

Państwo prawa

Myśląc Ojczyzna – prof. dr hab. Piotr Jaroszyński 00

Bitwa o kulturę

Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz 00

Reportaż: Maryjność duszą polskiego narodu

Polska pobożność maryjna jest unikatowym dziedzictwem objawiającym się chociażby w bogactwie kultury polskiej. Skąd wzięła się tak silna łączność naszej kultury z Matką Chrystusa? Ks. Abp. Wacław Depo w niezwykle trafny sposób ukazuje korzenie i znaczenie kultu maryjnego dla polskiego narodu.

Przemiany społeczne i decyzje soboru trydenckiego i soborów watykańskich dot. papiestwa

Mocni w wierze – ks. prof. Jan Perszon

Spotkanie RRM w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Kosmonosach

Msza św i homilia ks. abp. Wacława Depo, 22.05.2017

Mama kocha najpiękniej

Westerplatte Młodych