Seweryn Blumsztajn: „Wałęsa ma prawo kłamać na temat swojej przeszłości”

Czyżby?

https://www.youtube.com/watch?v=Y5CGbeUUm_E

Dobitny komentarz Stanisława Michalkiewicza o Blumsztajnie (od 2:11)

36 thoughts on “Seweryn Blumsztajn: „Wałęsa ma prawo kłamać na temat swojej przeszłości”

  1. tak blumsztajn ma race trzeba liczyć się ze słowami ,bo szkoda tylko wstać i przy pierdolić w łeb

  2. Seweryn Blumsztajn – wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodległego Państwa Polskiego, polonofob, komuch, dywersant, świnia Orwell’owska, polakożerca, fanatycznie i zajadle nienawidzi polskości, Polaków i Polski, członek KOR – “komandosi”, żydokomuna-trockiści, marksiści [KOR powstał z najbardziej antypolskich struktur partyjnych: WKP(b), KPZU, KPU(b), KPB(b), KPF, KPD(Niemiec), MOPRu.]; dziennikarz, żydokomunistyczna “Gazeta Wyborcza”, redaktor naczelny dodatku “Gazeta Stołeczna”;Absolwent liceum im. Klementa Gottwalda (czeskiego komunisty) przy ul. Nowowiejskiej w Warszawie (dzis nosi ono imie Staszica). Utworzono je w 1951 r. Było to jedyne wówczas liceum w Warszawie, gdzie nie było religii. Chodziły do niego dzieci stalinowskich aparatczyków,prokuratorów wojskowych, oficerów politycznych, zamieszkujących pobliskie wojskowe bloki w rejonie ulic Nowowiejska, Piękna, Filtrowa.Najważniejsza była niespotykana w zwykłych polskich szkołach specyficzna jednolitość społeczno-materialno-światopoglądowa środowiska uczniowskiego: większość dzieci byla z domów komunistycznych, związanych rodzinnie lub środowiskowo ze stalinowskim i z komunistycznym establishmentem.W młodości jeden z komunistycznych walterowców z “czerwonego harcerstwa”. Później jeden z przedmarcowych “komandosów” z grupy Michnika. Autor polakożerczych napaści i stwierdzeń.

  3. Bolka dokooptowano do wspólnoty rozbójniczej która robiła i robi nadal wszystko aby Polaków trzymać na dystans od steru atrapy Polski.
    Wniosek?
    Broniąc Bolka tak naprawdę broni się wspólnoty rozbójniczej, która okupuje atrapę Polski biorąc umownie – od 1945 roku.

  4. Wałęsa ma prawo być prymitywnym kłamcą. Sam się Prezydentem nie zrobił. Ci, którzy wybrali prostego elektryka na Prezydenta Najjaśniejszej dziś mają pretensje, że to prosty elektryk. Ich problem.

  5. Blumsztajn ma tyle dokonań dla Polski że może pieprzyć bezkarnie bzdury. Panie Blumsztajn to może wszyscy którzy mają dokonania dla swoich krajów w jakichś tam dziedzinach a potem popełniają przestępstwa mają prawo kłamać ? Puknij pan się w tą swoją pustą komunizmem zeżartą łepetynę !

  6. Panie Michalkiewicz, po co Pan zaprzątasz nam głowe typem nie wartym uwagi jakim jest Blumsztajn ?? Ps. czy to prawda ze powiedział Pan i ż Katolicyzm to najbardziej pierdżaca religia ??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *