3 komentarze

  1. obywatelu Stanisławie – umrzemy umrzemy a póki co ślizgamy się na plecach Polaków i robimy sobie z tego jajca …przez całe 24 lata …póki żyjemy ///obu nie na cudzy koszt

  2. _obywatelu Stanisławie – umrzemy umrzemy a póki co ślizgamy się na plecach Polaków i robimy sobie z tego jajca …przez całe 34 lata …póki żyjemy …oby od dziś nie na cudzy koszt…szacunek dla Pana ….ale dla Pana Jarosława Kaczyńskiego obywatelu Stanisławie

  3. ANTYAMERYKAŃSKOŚĆ rosyjska to Ukraina, chińska to Tajwan?!W kolejnej UTOPII to jest z wiarą w WOLNY RYNEK liberalizm eksportuje wojny sprawiedliwe dla obrony DEMOKRACJI?!
    Śmiercionośna rakieta i wybuch granatu w KG POLICJI to podziękowanie Ukrainy za udzielaną przez Polskę pomoc. Polska po odbiciu się od ściany MOSKIEWSKIEGO ZAKONU dryfuje ku ŚCIANIE?! ANTYROSYJSKOŚĆ przez pryzmat uznania dla ANTYPOLSKICH, banderowskich, bandyckich korzeni z EKONOMIĄ ŻYDOWSKĄ?!
    W trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ Song Hongbing opisał jak doskonali się sztukę wywoływania kryzysów, aby na nich zarabiać.
    Nie o ZEMSTĘ, lecz PAMIĘĆ chodzi. Co zostało z czasów walki ZŁA ze ZŁEM, to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM, kiedy brakiem lojalności wobec Polski wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE : ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA. Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ była RZEŹ WOŁYŃSKA, a dalej działalność BATALIONU NACHTIGALL. Dziś Polsce w ramach ŻYDOWSKIEGO DUCHA REWOLUCJI I JEGO WPŁYWU NA HISTORIĘ ŚWIATA po ŻYDOBOLSZEWIŹMIE, który przejął w działaniu rosyjski rasizm doświadczamy ŻYDOBANDERYZMU, który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem i jak miecz Demoklesa wisi wystawiony żydowski rachunek za MIENIE BEZSPADKOWE. Na tle globalnego konfliktu USA-Chiny walczą ze sobą spadkobiorcy ŻYDOBOLSZEWIZMU z ŻYDOBANDERYZMEM, a Polska jest płatnikiem tego militarnego konfliktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *