20 marca 2016 | | Informacje |

Wyszukaj: fakty manipulacje media tvn

Fakty dla ludu pracującego (18 III’16)

W BORze afera! Wypadek prezydenckiej limuzyny to nie dokońca wina starych procedur. Oto okazało się, że funkcjonariusze założyli starą, zużytą oponę, bo nie było nowych. Błaszczak ani słowem tego nie komentuje. BOR mówi, że konsekwencje wyciągnięto. Także personalne. Platforma składa doniesienie do prokuratury.

Sukces Europy! Nielegalni imigranci już od niedzieli będą odsyłani do Turcji. Za każdego odesłanego nielegalnego Turcja przyśle legalnego Syryjczyka. Poza tym weźmie za to sporo pieniędzy, a już niedługo jej obywatele będą mogli przyjeżdżać do Unii bez wiz.

W Brukseli schwytany został mózg zamachów w Paryżu.

Będzie rezolucja Parlamentu Europejskiego ws. Polski – zapowiedział Martin Schulz. Sprawa kaczystowskiego terroru była też podnoszona na szczycie Unii. W obronie Szydło stanął jedynie Cameron i Orban. Ale to się nie liczy. Zdaniem Grzegorza Schetyny Wielka Brytani i Węgry to egzotyczne kraje.

Matka porzuciła dzieci w kościołach. Dlaczego nikt jej nie pomógł? – pytają Fakty.

Będą darmowe leki dla wszystkich, którzy ukończyli 75 lat. Ale jeszcze nie wiadomo jakie. To zły pomysł – mówi opozycja. Rząd mówi, że dobry.

Minęła 2 rocznica przyłączenia Krymu do Rosji. Ludzie w Moskwie się cieszą. Putin na Krymie obserwował jak buduje się most.

Klacz z Janowa Podlaskiego zachorowała i zmarła. Co prawda to już drugi taki przypadek, ale ten poprzedni był powodem zwolnienia dyrektora. A zatem teraz kaczyści muszą odwołać nowego dyrektora, który miał aż 3 tygodnie by wprowadzić dobrą zmianę i nie wprowadził. Konie wciąż umierają.

Pan Mariusz ma problem z fundacją, która przestała mi przekazywać pieniądze z 1%. Fundacja tłumaczy się, że ma długi. W kaczystowskiej Polsce nikomu nie można już ufać.

Na koniec krótki instruktaż jak nie uciekać z więzień.

0
0
Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Bojkot Opola

Prześladowani polscy artyści masowo rezygnują z udziału w opolskim festiwalu – taka informacja obiegła cały postępowy świat. Prawda, piękno, uczciwość, Demokracja – oto ideały, które im przyświecają. 00

Jak silna i bezpieczna jest Polska?

Stan na 2017 rok 10

Plusy i minusy rządów PIS – Wojciech Cejrowski

Krótka rozmowa z WC 21

Prześladowania trwają

Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz

Nasza Złota Pani gra z nami w dobrego i złego policjanta Timmermansem i Steinmeierem

Stanisław Michalkiewicz nie tylko o kolejnym etapie kombinacji operacyjnej wobec Polski, także o kolejnej V kolumnie w Polsce, o głównym piosenkarzu na festiwalu w Opolu i występie Maryli Rodowicz na Przystanku Woodstock, o zbliżającej się chwili zatopienia “złowrogiego ministra Antoniego Macierewicza”, zapowiedzianej już przez samego Naczelnika Państwa… 82

Skompromitowana prezydent Warszawy

Nagroda dla najbardziej skompromitowanego polityka to ciekawa propozycja, a według Jerzego Jachowicza po statuetkę musiałaby sięgnąć prezydent Warszawy i bohater afery reprywatyzacyjnej, Hanna Gronkiewicz-Waltz. 20

Zmiany w polskiej armii

Rozmowy Niedokończone 00

Straszą nas sankcjami za uchodźców

Z Parlamentu Europejskiego – Beata Gosiewska 00

Warto zauważyć…W mijającym tygodniu” (19.05.2017)

Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem redaktorów i publicystów „Naszego Dziennika” oceniających najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z życia Kościoła, Polski i świata. 00

Gdy tylko dług publiczny Polski przekroczy 60% PKB to…

Sławomir Mentzen o zadłużeniu 14

1917 – Fatima i Rosja

Rozmowy Niedokończone – ks. prof. dr hab. Józef Mandziuk 00

Wywiad z rektorem Sanktuarium Fatimskiego ks. Carlosem Cabecinhas

Wywiad na temat historii objawień, roli Fatimy w obecnych czasach oraz przygotowań do świętowania 100. rocznicy objawień Matki Bożej Fatimskiej.

Homilia ks. abp. Marka Jędraszewskiego wygłoszona podczas odsłonięcia Pomnika Smoleńskiego w Łodzi

19.05.2017