Stara opona, rezolucja i ucieczkowy instruktaż

Fakty dla ludu pracującego (18 III’16)

https://www.youtube.com/watch?v=B1aS_3nqy6E

W BORze afera! Wypadek prezydenckiej limuzyny to nie dokońca wina starych procedur. Oto okazało się, że funkcjonariusze założyli starą, zużytą oponę, bo nie było nowych. Błaszczak ani słowem tego nie komentuje. BOR mówi, że konsekwencje wyciągnięto. Także personalne. Platforma składa doniesienie do prokuratury.

Sukces Europy! Nielegalni imigranci już od niedzieli będą odsyłani do Turcji. Za każdego odesłanego nielegalnego Turcja przyśle legalnego Syryjczyka. Poza tym weźmie za to sporo pieniędzy, a już niedługo jej obywatele będą mogli przyjeżdżać do Unii bez wiz.

W Brukseli schwytany został mózg zamachów w Paryżu.

Będzie rezolucja Parlamentu Europejskiego ws. Polski – zapowiedział Martin Schulz. Sprawa kaczystowskiego terroru była też podnoszona na szczycie Unii. W obronie Szydło stanął jedynie Cameron i Orban. Ale to się nie liczy. Zdaniem Grzegorza Schetyny Wielka Brytani i Węgry to egzotyczne kraje.

Matka porzuciła dzieci w kościołach. Dlaczego nikt jej nie pomógł? – pytają Fakty.

Będą darmowe leki dla wszystkich, którzy ukończyli 75 lat. Ale jeszcze nie wiadomo jakie. To zły pomysł – mówi opozycja. Rząd mówi, że dobry.

Minęła 2 rocznica przyłączenia Krymu do Rosji. Ludzie w Moskwie się cieszą. Putin na Krymie obserwował jak buduje się most.

Klacz z Janowa Podlaskiego zachorowała i zmarła. Co prawda to już drugi taki przypadek, ale ten poprzedni był powodem zwolnienia dyrektora. A zatem teraz kaczyści muszą odwołać nowego dyrektora, który miał aż 3 tygodnie by wprowadzić dobrą zmianę i nie wprowadził. Konie wciąż umierają.

Pan Mariusz ma problem z fundacją, która przestała mi przekazywać pieniądze z 1%. Fundacja tłumaczy się, że ma długi. W kaczystowskiej Polsce nikomu nie można już ufać.

Na koniec krótki instruktaż jak nie uciekać z więzień.

Podobne

Ostatnio poruszane tematy