Stanisław Michalkiewicz wypowiada się na temat książki Benedykta XVI i konserwatywnego kardynała Roberta Saraha, w której jest położony duży nacisk na utrzymanie celibatu księży, co odczytane zostało jako polemika z papieżem Franciszkiem.

Pan Stanisław mówi również na temat WOŚP i Jerzego Owsiaka. Odpowiada na pytanie, czy Stany Zjednoczone dążą do wojny. Odnosi się także do ustawy kagańcowej i dotyczącego jej głosowania, które w odbyło się niedawno w sejmie.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

3 komentarze

  1. Jaki projekt reformy sądów zgłosiła Konfederacja? Jeśli krytykujecie, to zgłoście poprawki lub własny projekt. Ale po co? Wygodniej Wam stanąć z boku i kontestować. Tylko to potraficie.
    Próbuję sobie wyobrazić co by było gdybyście zdobyli większość sejmową i byli zmuszeni wziąć odpowiedzialność za Polskę. Szybko pokonali byście wszystkich wrogów Polski. Po prostu popękali by ze śmiechu.

      1. Do osób myślących, to na pewno nie należysz. Może cię chowano nie pod czarnym sztandarem, ale przed wszystkim, nawet przed wiedzą. Pewnie w chlewiku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *