Stanisław Michalkiewicz wypowiada się na temat listu, który do prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa, wysłała grupa byłych polskich ambasadorów.

W owym liście namawiają Trumpa, żeby obsztorcował przedstawicieli rządu m.in. za nieposzanowanie praworządności i lekceważenie konstytucji. Panu Stanisławowi przypomina to działania konfederacji targowickiej. Wypowiada się także na temat Magdaleny Środy, która skrytykowała Grzegorza Schetynę. Nieutulona w żalu Środzina pryncypialnie rozlicza się ze Schetyną salon odwraca się od Schetyny w kulturze aspiryny i nauki Myślę, że Pani Środzina niewiele rozumie ofiara heglizmu Szajka byłych ambasadorów Szubrawcy, karygodne MSZ stajnia profesora Geremka. szajka zwolenników demokracji kierowanej utraciła ogromne alimenty

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Jeden komentarz

  1. Dobre określenie : “szajka szubrawców”. I powiem krótko – te wszystkie sznepfy powinny zostać wyłapane i wybatożone w publicznym miejscu na rynku jakiegoś małego miasteczka w obecności kamer telewizyjnych, które będą transmitowały imprezę. Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *