Ustawa 447 – niedługo ta sprawa wybuchnie!

Leszek Żebrowski: Niedługo wybuchnie sprawa roszczeń do mienia bez spadkowego. Jeśli wszystko to okaże się nieprawdą i roszczeń nie będzie – to wszyscy, którzy o tym mówili powinni przeprosić. Ja też to zrobię!


Są siły, które decydują o nas, bez naszej wiedzy, które władza zna. Jeśli polski rząd obraduje w Izraelu, robi sobie wycieczkę a później mamy lakoniczny komunikat, że prowadzone były rozmowy… czy podobne rzeczy dzieją się gdzieś indziej na świecie? Czy to jest norma, że rząd udaje się na obcą ziemię i tam obraduje?

17 thoughts on “Ustawa 447 – niedługo ta sprawa wybuchnie!

   1. Jeśli nie masz nic sensownego do napisania, to siedź cicho januszku-polaczku. Idioci nie powinni się odzywać publicznie. A jeśli nie znasz przeszłości tego zafajdanego bydlaka „patrioty” Michalkiewicza i mu ufasz, jak świnia prowadzona do rzeźnika pod nóż, że dostanie tam żarcie, to świadczy tylko o tym, żeś tępy. Dokumenty o sbckiej przeszłości Żebrowskiego są dostępne w sieci. Nie wstyd ci baranie, że ufasz takim kanaliom?

     1. O,Żebrowskiego nie będę się spierał-rzeczywiście nie znałem jego przeszłości-bo w przeciwieństwie do Ciebie nie babram się w gównie!

     2. Ty w tym gównie siedzisz po uszy januszku. Nałykałeś się go od swoich upapranych nim „autorytetów”, którzy gnoją Polskę swoimi bzdurami, szperają w kartotekach innych, a sami byli i są gnidami. Nie babram się w lustrację. O TW Leszek dowiedziałem się przez przypadek. I dziwi mnie, że ta kanalia nadal jest uznawana za kogoś godnego szacunku. Ale tego polaczku swoim ptasim móżdżkiem nie pojmiesz

     3. Czego matole nie pojmę?że dowiedziałeś się czegoś przez przypadek?
      Mam w d…skąd czerpiesz wiadomości!!!

     4. Nie denerwuj się polaczku, bo co serduszko pęknie. Aż tak trudno przeboleć, że ludzie, których tak wręcz czcisz to zwykle kanalie? Prawda często boli januszku

 1. Żydowskie u-roszczenia daremnie usiłują zagłuszyć pogląd , że to dzialania żydów amerykańskich były świadomym strzyżeniem drzewa genealogicznego niemieckimi nożycami wojny przekutymi w wydajny finansowo ,,Przemysł Holokaust” .

 2. Widocznie maja coś do ukrycia, a do końca nie wiem czy to jest polski /nie/ rząd, to są zdrajcy, obym się mylił ,.. niedługo wszystko się okaże, już jest po wyborach, ???????

 3. prof.Norman Finkelstein:
  „Finkelstein: o polskim antysemityzmie mówi się dla pieniędzy.
  Jeśli ktoś na waszej ziemi prowadzi działalność, której celem jest wywołanie wobec was nienawiści, to nie powinniście się na to godzić. Finkelstein skrytykował wycieczki izraelskich dzieci do Polski, lobby żydowskie czerpiące wielkie pieniądze z „przedsiębiorstwa Holocaust” oraz polską inteligencję, szkalującą własny naród.
  Nie macie na tyle pewności siebie i poczucia własnej wartości, by powiedzieć Izraelowi: Zabierajcie się z naszego kraju i wsadźcie te swoje wycieczki gdzieś. (…) Jeśli ktoś na waszej ziemi prowadzi działalność, której celem jest wywołanie wobec was nienawiści, to nie powinniście się na to godzić”

  1. Jakiś sbcki bękart podszywa się pode mnie. Nie napisałem bredni powyżej. Finkelstein jest takim samym „intelektualistą”, jak JR Nowak, czy P. Bortkiewicz. Nigdy nie zacytował bym tych chorych ludzi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *