Zrzut miliona demokratów

Tow. Schetyna potrzebuje miliona manifestantów – taka informacja obiegła cały postępowy świat. Pierwszy odzew już jest. Wielki przyjaciel Demokracji Ludowej tow. Kim Dzong Un już zapowiedział pomoc i gotowość wysłania do Polski miliona szczerych demokratów.

– Demokraci muszą się wspierać. Tow. Schetyna to prawdziwy demokrata, o czym świadczy jego ogromne zaangażowanie w walkę z kaczyzmem i fakt, że jest jedynym kandydatem na przewodniczącego Partii, której hasło jest takie jak nasze, by żyło się lepiej! By żyło się lepiej wszystkim! – w tych szczerych prostych słowach tow. Kim Dzong Un zapewnił uchodźców z Platformy o swojej przyjaźni i wsparciu.
A zatem można spać spokojnie! Milion manifestantów pozwoli pokazać olbrzymie, społeczne niezadowolenie całego kraju, który w napięciu oczekuje na nadejście odsieczy unijnych komisarzy. Masowy protest pozwoli przyspieszyć interwencję Europy. Tow. komisarz Guenther Oettinger już zapowiedział, że zaproponuje, aby objąć Polskę nadzorem Brukseli. Bo jak mówi przysłowie: prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. A bieda jest wielka, bo jak powiedziała tow. Bieńkowska za 6 tysięcy to pracuje tylko złodziej, albo idiota. A zatem Demokracja musi pokonać kaczystowską biedę. By żyło się lepiej!

Podobne