Terror kaczystowski trwa! Oto pogrobowcy Szyszki chcą wymordować wszystkie dziki! – taka informacja obiegła cały postępowy świat.

Specjalne myśliwskie plutony egzekucyjne mają rozstrzelać ponad 200 tysięcy dzików. Co prawda bywało, że w Polsce Ludowej zabijano ich więcej. Nie wspominając już o sąsiedniej NRD, gdzie w sezonie 2017/2018 rozstrzelano ponad 800 tysiecy dzików. Problem jednak w tym, że kaczyści chcą strzelać do dzików nienarodzonych, noszonych z czułością pod sercem matek loch. A na to nie może być zgody postępowego świata! No chyba, że w teren ruszą oddziały weterynarzy-aborterów, które najpierw zamienią małe dziczki w brzuchach loch w zwykłe płody a następnie dokonają aborcji. Wtedy będzie można strzelać do oporu, tak jak w NRD. W imię Postępu, Demokracji i Konstytucji. By żyło się lepiej!

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Jeden komentarz

  1. No i co teraz ? “Świat postępowy” zamarł z wrażenia. Unia popiera niezbędne przedsięwzięcie a nawet nakazuje jego realizację widząc zagrożenie, także dla Europy ! Znowu pucz się wypuczył psia krew !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *