Kilka słów o jednej z najczarniejszych postaci PRL i III RP oraz salonowym „autorytecie”

28 komentarzy

  1. Co to za debil? To jeszcze jeden PiS-owski aparatczyk do oczerniania ludzi , którzy swoje życie poświęcili na walce o wolność. On chyba był w opozycji razem z Jarkiem.

    1. Konfidencja wspiera sie nawet spoza grobu. Nie tylko ten bebłot z termosem i alkoholem od czerwonego harcerstwa , ale też jąkała aadaś os braciszka Stefana , mazowiecki, i wieeeeeeelu, wieeeeeelu innych to ciemne typy PZPR i jej agentury.

  2. Jacek Kuroń był żoliborskim komunistą, lewicowcem. Dwukrotnie był członkiem PZPR. Należał do Czerwonego Harcerstwa rozbijając harcerstwo przedwojenne.

  3. Faktycznie, pajac. On wie, co NIEBO przyjęło, ma chyba wgląd do protokolarzy świętego Piotra. Jebnąć można, jak sie takiego słucha…

  4. ” Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku? Jak możesz mówić swemu bratu: «Bracie, pozwól, że usunę drzazgę, która jest w twoim oku», podczas gdy sam belki w swoim oku nie widzisz? Obłudniku, usuń najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka brata swego. „

  5. „Po owocach ich poznacie”- jacy spolecznicy i ” obroncy demokracji” skoro wychodzi tyle afer, tyle korupcji, taka zgnilizna moralna?

  6. Idiota wpisuje się w narracje obecnych rządzących. Zmieniających twarze bohaterów no obecne. Ciekawe ile lat miał w tamtym czasie. Wg jego opowieści, mieliśmy drugi cud nad Wisła za sprawa JP II, teraz napiszą nowa historie gdzie główna zasługę za obalenie dAwnego ustroju będzie przypisana JP II, Pan Jezus, kościół, Kaczyńscy itp.Zalosna probazmiany faktów w wykonaniu żałosnego idioty.

  7. Był człowiekiem o wielkim sercu, empatii. Nie pozwalał nikomu zrobić krzywdy. Miał ogromną charyzmę. Miałem szczęście go poznać.

  8. opisie- miales szczescie go poznac a ja jak mi zaklad zlikwidowali jesc kuroniowke kurwa dupki macie pojecie pieprzyc glupoty na fejsie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *