Stanisław Michalkiewicz wypowiada się na temat listu amerykańskich senatorów do sekretarza stanu USA, Mike’a Pompeo, którzy zachęcają go, żeby “pomógł” Polsce podjąć śmiałe kroki ku spłaceniu żydowskich roszczeń majątkowych.

Ten list jest kłopotliwy dla obozu rządzącego przed wyborami parlamentarnymi, ale na szczęście jest nieprzejednana opozycja, która rozgrzebała sprawę podniebnych harców marszałka Kuchcińskiego.
Pan Stanisław odnosi się także do wypowiedzi posła Tomasza Rzymkowskiego, który najpierw (jako poseł Kukuz’15) uznał, że amerykańska ustawa 447 jest niebezpieczna dla Polski, a niedawno – już jako poseł PiS – całkowicie zmienił zdanie na ten temat i twierdzi, że to dla naszego kraju żadne zagrożenie.
Stanisław Michalkiewicz wypowiada się także na temat zbliżającej się wizyty w Polsce prezydenta USA, Donalda Trumpa i twitta ambasador USA w Polsce, Georgette Mosbacher, która napisała, że chętnie przywitałaby w Polsce amerykańskie wojska stacjonujące w Niemczech.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Jeden komentarz

  1. Po co mają płacic Niemcom ciężkie dolary jak w Polsce moga miec to samo za darmo , tylko głupi by nie skorzystal, a co do m.Kuchcińskiego to powód dymisji był jednak bardziej wstydliwy , natomiast podniebne loty to jednak zaszczytne zajęcie, czyli jak zawsze narcyzm rodzimego napoleona zatryumfował, , co jest chatakterystyczne dla osobowosci narcystycznej , która zawsze potrafi odwócic kota ogonem czyli przekłuc własną klęske w sukces

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *