Szeregi rządowej koalicji topnieją w oczach co zmusza kierownictwo PiS do szukania nowych sojuszników.

Ostatnio do współpracy zaproszono Pawła Kukiza oraz trójkę jego posłów, co chwilowo powstrzymało obawy przed rządem mniejszościowym. Partia Jarosława Kaczyńskiego traci jednak poparcie w sondażach i przegrywa wszystkie lokalne wybory uzupełniające. Wykorzystują to reprezentanci tzw. totalnej opozycji, składając kolejne wnioski o wotum nieufności wobec tego, czy innego ministra. Obawy prezesa Kaczyńskiego rodzi również śledztwo Najwyższej Izby Kontroli, która cały czas dostarcza nowych dowodów na niegospodarność rządu, a nawet łamanie polskiego prawa.
Piotr Korczarowski

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

2 komentarze

  1. Przyznam szczerze, ze mam tez dosc tych lajdackich rzadow w Polsce Dowiedzialem sie z tego reportarzu o zonie ZIOBRY, ktoremu sporo juz czasu temu napisalem, zeby ustapil i udostepnil swoje stanowisko komus bardziej zdecydowanemu; Brak sprawiedliwosci jak i nepotyzm sa przyczyna upadku panstwa, za sprawa zainstalowanych DURNI na odpowiedzialnych stanowiskach! Teraz rozumiem, dlaczego Link4 zada ode mnie pieniedzy za niewykonana usluge. Podobnie jest z RDOS iem ktory zalozyl hodowle bobrow przy mojej posesji, ktora zostala zniszczona, Rozumiem tez sprawe o ogromnej wartosci, gdzie okradziono mnie i pomimo znanych zlodzieji, policjantow, nie moge jej rozwiazac w zgodzie z prawem. Rozumiem tez dlaczego banki zwace sie polskie, okradaja z emerytor zagranicznych bez zadnego tlumaczenia, zaslaniajac sie ustawa, ktorej nie sa w stanie zrozumiec z obecnym ministrem finansow. To nie jest rzad, a KOSA NOSTRA czujaca sie w Polsce wszystkim, a majaca do pomocy akcjonariuszy w Warszawie, czyli cale siedlisko zmij! Oni czuja sie tak pewnie, ze nie zdaja se sprawy, ze ktos u schylku swojego zycia, poswieci pare swoich ostatnich dni na sprawiedliwosc, gdyz te bandy zbyt mocno zakorzenily sie w “tym kraju!”Spokojnych wakacji zycze Panu wraz z rodzina.

  2. Widac to wyraźnie, że portal “Dla Polski” to juz poziom Newseeka i Gazety Wybiórczej. A ten bezczelny resortowy smarkacz, Piotr Korczarowski, to kopia Lisa i wszelkich najgorszych zdrajcow resortowego chowu. To obrzydliwość, że za marne fenigi i kopiejki, targowica i lewactwo pozyskało następny portal i udaje że jest “niezalezne” i “Dla Polski” …ha ha haaaaa …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *