Podejrzewam, że TVN został utworzony za pieniądze ukradzione z FOZZ

Stanisław Michalkiewicz pasjonująco o aferze związanej z Funduszem Obsługi Zadłużenia Zagranicznego (FOZZ), za którą stoi wywiad wojskowy. Wywiad wojskowy, który przygotował, przeprowadził i nadzoruje do dziś transformację ustrojową w Polsce. Dlatego proces dotyczący afery FOZZ nie doprowadził do wykrycia sprawców, ani ujawnienia mechanizmów tej gigantycznej kradzieży (wyparowało miliard 640 milionów dolarów).

4 thoughts on “Podejrzewam, że TVN został utworzony za pieniądze ukradzione z FOZZ

  1. Bingo! 100% racji .Dawno to wiemy. To nazywa się sterowanie nastrojami zza kurtyny „MIŁOŚCI FAJNOŚCI dobroczynności” Tak samo powstał WOŚP. To najwyższy stopień perfidii medialno/ubeckiej.

  2. Podejrzewam, że nigdy nie konsultowałeś się u psychiatry. Czas, abyś się tam „geniuszu” udał

  3. …Zgadza się. Jak mówił Poeta, Panie Redaktorze: W Poroninie, na jedlinie/ Wiszą gacie po leninie/ Kto chce w Polsce awansować/ Musi gacie wycałować…

  4. strat skarbu państwa z tytułu afery FOZZ nikt nigdy dokładnie nie oszacował, i nie chodzi tu o kasę której ubyło z 1,640 mld USD które państwo do FOZZ włożyło. Tymi pieniędzmi obracano inwestowano, reinwestowano, a zyski podprowadzono zgrubne szacunki to od 5-15 mld USD. Mówimy więc o kwocie znacznie większej, przy czym tak naprawdę niemożliwej do oszacowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *