Powiem to Państwu prosto w oczy! – Stanisław Michalkiewicz w ferworze dyskusji

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

6 komentarzy

 1. Panie Michalkiewicz w tym temacie to jest pan w bledzie i lepiej atakuj POpaprancow a nie PIs

  1. ODWALENIE w SEJMIE przez Jarosława Kaczyńskiego wraz z zorganizowaną wokół niego w sposób POPIS-owo Przewrotny partyjką, reakcji NARODU POLSKIEGO na bandyckie 447USA-talmud-chazar-ukrajpolin posunięcie rabujących i migrujących globalnie plemion talmudycznych, ODSŁONIŁO narodowi polskiemu NAJWIĘKSZE NIEBEZPIECZEŃSTWO W HISTORII tj. że “gość” KTÓREMU kiedyś w dobrej wierze pozwolono handlować chce bezczelnie nie tylko gospodarza wyrzucić z ojcowizny, z domu ale też zdepopulować WYMORDOWAĆ całą jego rodzinę krewnych znajomych sąsiadów..
   WIĘC w pełni zgadzam się z redaktorem Michalkiewiczem i jestem ZDUMIONY aż takim SPUSTOSZENIEM rozsądku wśród RODAKÓW-Polaków.. bo trzeba pilnie rozsyłać WICI i organizować się inteligentnie jak na Katolików przystało, a nie wrogimi podpowiedziami TALMUDYSTÓW aby wybierać NIBY lepsze z dwojga złego
   ..ponieważ..
   po co WZMACNIAĆ TEGO KTÓRY ZDOBYŁ PRZEWAGĘ WCZEŚNIEJ (..w sposób charakterystyczny dla talmudystów tj. przewrotny..) i WYGRA WYBORY co jest pewne, aby realizować własne cele tj. ukraj-polin w środkowej EUROAZJI..
   .. Należy wzmacniać RUCHY NARODOWE aby ZYSKAŁY w końcu PRZEWAGĘ I WYGONIŁY PRZEWROTNYCH TALMUDYSTÓW z naszej słowiańskiej-lachickiej-polskiej-KATOLICKIEJ a nie talmudycznej OJCZYZNY.
   WYGRANA NASZA JEST PEWNA ale RÓWNIEŻ od nas zależy KIEDY te talmudyczne młoty z sierpami, cyrklami z kielniami, gwiazdami z księżycami na talmudycznym kowadle JURYSDYKCJI TALMUDYCZNEJ tak się ze sobą poplątają, że zniszczą się razem z kowadłem..
   ISRAEL JEST WŚRÓD KATOLIKÓW, a nie w talmudycznym państewku przewrotnie nazwanym Izrael w Palestynie.

 2. Wspieranie rodzin wielodzietnych to jest bardzo dobry pomysl ,bo kto bedzie parcowal w przyszlosci na nasze Emerytury , Takze panie Michalkiewicz nie popwiadaj pan bzdur , Nasluchales sie durnego Korwina i to samo pieprzysz .

  1. .. Przecież Pan Michalkiewicz nie mówił, że nie popiera wspierania rodzin wielodzietnych i emerytów, a wręcz przeciwnie, z Jego wypowiedzi wynika, że należy wynagradzać o wiele wyżej upadlanych przez JURYSDYKCJĘ TALMUDYCZNĄ w POPIS-e, żenująco niskimi wynagrodzenia za pracę gojów i wyrównać krzywdy emerytom-gojom bez stanowisk kierowniczych, bo tak “gojami” NAS nazywają pogardliwie w swoim tryskającym nienawiścią rasistowską do niewspółplemieńców talmudzie tj. Polaków gospodarzy nie współplemieńców talmudycznych bo współplemieńców talmudycznych tą, że JURYSDYKCJĄ TALMUDYCZNĄ założoną barbarzyństwem lenina-stalina-hitlera i następców POPIS-owo ustawili na stanowiskach kierowniczych i wysoko wynagradzają kierowniczków, prezesików aby pilnowali gojów..
   PIS przewrotnie w POPIS-e stosuje 5OO+wyłącznie aby zmylić gojów i DALEJ kontynuować władzę już nie tylko nad ich zniewalaniem ale akceptacją 447-USA-talmud-ukrajpolin pokazuje JEDNOZNACZNIE, że dąży do utworzenia talmudycznej neochazarii ukraj-polin w środkowej EUROAZJI i do depopulacji gojów czyli do ich wymordowania kolejnymi wojnami tym razem narzędziami : sprowadzany i islamistami, raeaktywowanymi nazistami z komunistami i banderowcami, LBGT, chemtrails-pryskanie samolotowo-dronowe, 5G, RUNDAP.. itp

 3. Super, Super, Super.
  Nasza nadzieja z Katolicką wiarą PEWNĄ taka :
  że talmudyczne młoty, sierpy, cyrkle z kielniami, gwiazdy z księżycami na talmudycznym kowadle na, którym nas rozłożono JURYSDYKCJĄ TALMUDYCZNĄ ZAŁOŻONĄ BARBARZYŃSTWEM LENINA-STALINA-HITLERA I NASTĘPCÓW, tak się ze sobą ZAPLĄTAJĄ (.. co jest wśród talmudystów PEWNE..) że ZNISZCZĄ się nawzajem razem z kowadłem..
  .. przyśpieszenie tego ROZKŁADU jedynie z NASZEJ inteligencji organizacyjnej w chwilach ważnych WYŻSZEJ bo KATOLICKIEJ od ich przewrotności talmudycznej, którą Pan Jezus z Nazaretu określił “plemię żmijowe”.
  ISRAEL JEST ale wśród KATOLIKÓW, a nie w państewku Izrael migrujących i rabujących globalnie dzikich plemion talmudycznych opisujących swoją głęboko nienawistną i na wskroś rasistowską wrogość do NIEWSPÓŁPLEMIEŃCÓW w swoim tryskającym źródle tj. talmudzie.
  .. nazizm i bolszewizm w głęboko nienawistnym i na wskroś rasistowskim talmudzie mają źródło i są jak dwa JADY ZATRUWAJĄCE KONTEMPLACJĘ PRAWDY..
  a Karol Wojtyła z Wadowic – Święty Jan Paweł II tak nam pięknie wskazał, że to :
  “wiara i rozum są jak dwa skrzydła na których duch ludzki unosi się ku KONTEMPLACJI PRAWDY”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *