Śmiertelna dawka lektur

Kolejne zbrodnicze plany kaczystów zostały zdemaskowane! Siepacze Kaczyńskiego przygotowują prawdziwą rzeź licealistów. Oto Wyborczaja Gazieta ujawniła potworną prawdę na temat podstawy programowej z języka polskiego.

O szczegółach odważył się opowiedzieć tow. prof. Biedrzycki: „Liczba lektur jest przytłaczająca. Wychodzi na to, że w każdym roku licealista będzie miał do przeczytania sześć-siedem książek”. Tak, sześć-siedem książek – oto dawka literatury, której polska młodzież może nie przeżyć! Co więcej – kaczyści planują katować licealistów „Odprawą posłów greckich”. Takiej podłości nie znała historia ludzkości! Cała nadzieja jednak w tajnym nauczaniu opartym na lekturze Wyborczej. Oczywiście z obowiązkową prenumeratą! Bo jak zauważyła w najnowszym raporcie organizacja Freedom House – brak prenumeraty GazWybu przez urzędy to oznaka braku wolności słowa. Nie od dziś wiadomo, że prenumerata postępowych mediów to pierwszy warunek demokratyzacji. By żyło się lepiej!

Podobne

10 Thoughts to “Śmiertelna dawka lektur

  1. Tak GW troszczy się o swoich wiernych czytelników

  2. A Timur i jego drużyna będzie?

  3. Wyborcza będzie w spisie lektur .

  4. ”Czytanie niszczy wzrok i wypacza umysł”.

  5. No tak … Debilami można manipulować … Oczytanymi się nie da

  6. Wystarczy jedna. Proponuję Kapitał!!!

  7. Może radektorom z ul. Czerskiej tak, ale ambitna Polska młodzież musi się uczyć korzystając z bogfatej lektury naszych wieszczów.

  8. Proponuję „Czerwoną książeczkę” wielkiego Mao.

  9. „Wyborczaja Gazieta” hahahaha 😉

Dodaj komentarz