„Za dwie kadencje Prawo i Sprawiedliwość zniknie ze sceny politycznej, jeżeli…”

Jan Pospieszalski

10 thoughts on “„Za dwie kadencje Prawo i Sprawiedliwość zniknie ze sceny politycznej, jeżeli…”

 1. 500+ na pewno nie spowoduje wzrostu ilości dzieci. A kto zapewni, że jak zmieni się rząd to 500+ nadal będzie? – A dzieci zostaną. Nie ma głupich.

 2. To nie trzeba być mędrcem, aby wiedzieć, że ta chora „partia” zniknie z powierzchni ziemi. I wbrew temu co Pospieszalski bredzi nie będzie to spowodowane takimi, czy innymi posunięciami politycznymi, lecz zwykłą biologią. Śmierć Kaczyńskiego to sprawi. On to PIS. Bez niego ta sekta rozwali się

  szybciutko.

   1. Pędź do Mekki niedomyty brudasie!
    A wam „patriotyczni” czekiści przyrzekam, że będą walczyć z waszą hipokryzją do upadłego! Śmierć waszej zapyziałej politycznej poprawności wy nędzne bydło!

 3. PO „zniknieciu”pisu PO natychmiast wycofa 500+ i wprowadzi 5 mln + dla czlonkow wlasnej partii ! BO TYLKO TAKA PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC ONI UZNAJA !!

 4. Przyglupawi czekiści czuwają! Wasz duchowy intelektualny ojciec – Feliks Dzierżyński – byłby z was dumny! Zero intelektu, ale zapał godny sowieckiego sołdata! Wam wolno wszystko bezrozumna gimbazo. Innym zaś nie. Czuwajcie! Rubelki płyną strumieniem od Putina!

 5. Czekisci wciąż czuwaja!
  Dzielnie wpisy usuwają!
  Putin kocha takich bystrych chwatów!
  Rubelki płyną do takich psubratów!

   1. Sprawdźcie „geniusze” znaczenie pojęcia „wulgaryzm”. I pouczcie wtedy waszego guru , żeby ich nie używał w swych „kazaniach” do was

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *