Rydwan zwycięstwa, pyrrusowe zwycięstwo i schizofrenia bezobjawowa

Stanisław Michalkiewicz wypowiada się na temat działań Najwyższej Izby Kontroli i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, które skierowały do muzealników pisma nakazujące rejestrację obiektów należących w przeszłości do mniejszości. Sprawę nagłośniła doktor Ewa Kurek.

Niewypowiedzenie Konwencji Stambulskiej to współudział w deprawacji

Wkraczanie ideologii gender do szkół przy bierności Polaków, plaga rozwodów i konkubinatów oraz rozbijanie tradycyjnej, kochającej polskiej rodziny to część szatańskiego sądu nad Polską – ks. prof. dr hab. Tadeusz Guz, podczas konferencji w Gietrzwałdzie.

„ŻELAZNY” Zdzisław Badocha

Reportaż przedstawia postać Zdzisława Badochy ps. „Żelazny”. To jeden z najbardziej wyszkolonych i oddanych Polsce żołnierzy mjr. Łupaszki, który prowadził po wojnie akcje propagandowe przeciw sowietom. Dawał Polakom nadzieję, że walka o wolność i wartości się nie skończyła.

Zdejm sandały

Przechodząc przez próg kościoła, pamiętajmy że przekraczamy z codzienności – profanum – do miejsca świętego, do sacrum. Zrzućmy więc sandały codzienności na spotkanie z Żywym Bogiem… – ks. Roman Kneblewski

Czy grozi ci ekskomunika?

O ekskomunikowaniu i zaciąganiu ekskomuniki, o pięknym kapłaństwie, zaproszenie do Q&A i świat który przemija – Krystian Kratiuk